Нові BMW M3 та M4 показали в дизайні M Performance

Автор: Редакція | 23 Вер, 2020
Нові BMW M3 та M4 з опціями M Performance

Презентовані сьогодні BMW M3 та M4 не тільки розкрили свої характеристики, але й «приміряли» фірмові аксесуари M Performance, які підуть у продаж одночасно зі спорткарами.

Не встигли фанати BMW перепочити від презентації нових M3 та M4, як виробник показав опції M Performance, доступні для седана і купе. Підготовлений спільно з підрозділом BMW M набір компонентів покликаний не тільки підкреслити спортивний характер моделей, але й поліпшити їхні динамічні характеристики.
Отже, за доплату покупцям запропонують: титанову випускну систему з регульованими заслінками і керамічним покриттям патрубків, що знижує масу на 5 кг та дає ефектніший звук; налаштовану для гоночних треків регульовану спортивну підвіску, що дозволяє зменшити дорожній просвіт на 5-20 мм; спортивні гальмівні колодки з високими коефіцієнтом тертя і термостійкістю, що скорочують гальмівний шлях.

Для персоналізації екстер’єру передбачений комплект карбонових деталей, що включає передній спліттер, повітрозабірники, накладки порогів, вінглети, спойлер і дифузор. Додатковий декор – три смуги M Performance Motorsport у фірмових кольорах.

Для салону пропонуються карбонові вставки, особливі килимки, оздоблення керма поєднанням карбону та алькантари або карбону та шкіри, карбонові ж підкермові перемикачі.
І седан, і купе можна замовити з різнорозмірними кованими літніми колесами (19 і 20 або 20 і 21 дюйм), а також з 19-дюймовими зимовими колесами. Довершують картину діодне підсвічування в дверях, що проектує на асфальт логотип BMW M, і захисний чохол для кузова, виконаний з еластичного повітропроникного поліестеру з м’якою підкладкою.

Всі аксесуари будуть доступні для замовлення одночасно з автомобілями – у березні 2021 року.

Минулого місяця BMW вже порівняла новий спорткар M4 та гоночний M4 GT3, а нещодавно підготувала передньопривідний хот-хетч 128ti.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея BMW M3 та M4 з опціями M Performance:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest