BMW змінить звук M3 та M4 за допомогою «софту»

Автор: Редакція | 18 Гру, 2021
BMW M3 та M4 Competition xDrive 2022 року

Власники BMW M3 та M4 можуть очікувати новий звук при запуску та новий шум перемикання передач.

Новий цифровий автомобільний світ диктує нові реалії для сучасних машин: BMW щойно оголосила, що зробить оновлення програмного забезпечення для BMW M3 та M4, яке змінять їхній звук.

Звичайно, це оновлення «софту» не впливає на шум, який відтворює чотири вихлипні труби автомобілів M версії. Натомість це програмне забезпечення, яке змінює синтезований звук, що відтворюється через динаміки в салоні.

Що зміниться?

BMW M3 2021 року
BMW M3 та M4 2021 року

Власники M3 та M4 вже цікавляться, як цей апгрейд змінить їхні автомобілі, і BMW пропонує короткий опис майбутніх змін. У BMW запевняють, що власники «будуть натхненні витонченим звуком під час запуску двигуна».

За припущеннями, початковий запуск двигуна буде гучнішим та більш сильним, ніж раніше.
Крім того, власники моделей Competition з 8-ступеневою автоматичною коробкою передач знайдуть «більш чітке звукове підтвердження перемикання передач і зміни навантаження».

Так чином, більш чіткий звук перемикання передач означає, що кожна зміна супроводжуватиметься певним гучнішим ударом. Поточний звук майже схожий на гучний стукіт, тому важко повірити, що власникам не вистачає перемикань на підвищену передачу або вони хочуть більш гучного переходу.

Ще більше змін

BMW M3 та M4 Competition xDrive 2022 року
BMW M3 та M4 Competition xDrive 2022 року

Крім перерахованого вище, є й інші оновлення лінійки BMW в цілому, особливо для пакетів iDrive 7.

Система попередження про виїзд зі смуги буде використовувати нову логіку, яка нібито здатна виявляти, чи знаходиться він на вузькій дорозі без розмітки по центру. У такому випадку, автомобіль автоматично застосовує втручання кермового керування для гарантування того, що автомобіль не рухатиметься до середини дороги (можливо на зустрічний рух) або до іншої бічної смуги.
Навігаційну систему також покращено для виявлення заторів, і вона має надавати оптимізовані маршрути.

Функція цифрового ключа BMW (використання телефону як ключа від автомобіля) розширює робочі можливості на телефони серії Samsung Galaxy S21, Google Pixel 6 та 6 Pro.

Додаток BMW News отримає оновлення з вищою якістю звуку та більшими можливостями персоналізації. Нарешті, оновлення програми Spotify та Sirius XM Pandora мають зробити обидві ці служби кращими для користувачів — обидві просто додадуть більше можливостей та опцій у відповідні програми.

Нещодавно тюнінгова компанія модернізувала BMW M4 до 700 к.с.,  а на початку цього року виробник показав, як BMW M3 може їхати засніженою трасою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autoblog


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest