Нову BMW M3 «спіймали» без камуфляжу

Автор: Редакція | 22 Жов, 2019

Новинку від BMW чекають вже давно й тепер фото M3 прямо з заводського конвеєру потрапило в мережу.

Фото на своїй сторінці в соцмережах опублікувала британська компанія Evolve Automotive, яка спеціалізується на тюнінгу автомобілів BMW. Схоже, зроблено воно на території заводу, і це означає, що розпочато складання передсерійних екземплярів «прокачаного» седана. Тобто, прем’єра вже не за горами.

Читайте також:

Щоправда, розгледіти поки вдасться тільки задню частину нової BMW M3. Добре помітні міцні колісні арки, контрастний спойлер на кришці багажника (можливо, карбоновий), чотириствольний вихлип та розвинений дифузор, пофарбований в колір кузова.

Раніше вже вдавалося зазирнути й в салон майбутньої новинки, де були нові цифрова приладова панель й значний монітор на центральній консолі.

Motor1

Уже відомо, що мотор, яким забезпечать «заряджений» седан, зможе розвивати до 510 к.с. (але це не точно). Глава BMW M Маркус Флаш пообіцяв, що як мінімум для однієї з модифікацій «емки» збережуть механічну коробку й задній привід. Інші отримають восьмідіапазонний автомат і привід на всі колеса від BMW M5 – з можливістю відключення передньої осі й дріфт-режимом.

Джерело: Motor1

Галерея BMW M3 (шпигунські фото)
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Evolve Automotive
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest