BMW запропонувала підігрів сидінь за підпискою

Автор: Редакція | 11 Лип, 2022
BMW 7 Series 2023 року

Німецька компанія BMW збирається стягувати щомісячну плату (18 доларів на місяць) за користування підігрівом сидінь.

Автовиробники продовжують вигадувати нові варіанти осучаснення користуванням автомобілями й майбутньому машину за функціональністю може нагадувати звичайний гаджет.

Зокрема, у своєму магазині ConnectedDrive Store у Південній Кореї власники BMW можуть сплачувати щомісячну плату за отримання такого комфорту, як підігрів сидінь. Він коштує 24 000 південнокорейських вон (або приблизно 18 доларів США). Крім того, можна отримати однорічний план за 176 доларів або трирічну підписку за 283 долари.

Магазин BMW ConnectedDrive Store – це портал, який існуючі власники використовують для завантаження різноманітних програм. Це все робиться «по повітрю», без необхідності відвідувати дилера для встановлення нового програмного забезпечення.

До речі, підігрів сидінь німецький бренд навіть надає на безкоштовний тестовий період протягом одного місяця. Проте функцію можна й купити назавжди – за 406 доларів США.

Підігрів керма та інше

BMW M3 Touring 2022 року

Аналогічний план підписки пропонується й для підігріву керма та коштує 10 доларів на місяць, 92 долари на рік і 161 долар на три роки. Можна також купити опцію одразу за 222 долари.

Бездротовий Apple CarPlay коштуватиме 305 доларів, а також магазин дозволяє клієнтам BMW оновити фари, включивши в них асистент дальнього світла, додаткові системи безпеки та відеореєстратор водія на основі камери.

Одна із найбільш незвичайних опцій, знайдених у BMW ConnectedDrive Store, називається IconicSounds Sport. По суті, функція відтворює фальшиві звуки двигуна через динаміки автомобіля, якщо заплатити 138 доларів за постійну наявність цієї опції, яка не пропонується у місячній або річній передплаті.

Новий бізнес чи помилка?

BMW M3 Touring 2022 року

З точки зору бізнесу, концерн Stellantis оцінює, що до кінця цього десятиліття зароблятиме 23 мільярди доларів на рік за опції підписки.

Проте, в цьому випадку треба розуміти, що йдеться про машини, в яких вже з заводу присутні вищевказані функції.

Таким чином, покупець куплятиме автомобіль (схожий на гаджет), в якому виробник розблокуватиме «смаколики» за відповідну оплату.

Проте чи не спричинить це хвилю охочих «зламати» систему автомобіля, аби «завантажити» всі доступні функції?

Тим часом, спортивний підрозділ BMW M підготував спеціальні версії моделей M3 та M4 до свого 50-річчя, а також марка почала збирання флагманських седанів 7 Серії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest