BMW розкрила правильну вимову назви компанії

Автор: Редакція | 25 Тра, 2020

Німецька марка BMW вирішила покласти край неправильній вимові назви компанії й розмістила короткий відеоролик з цього приводу.

Багато хто знає, що BMW – це скорочено від Bayerische Motoren Werke AG, що в перекладі означає Баварський моторний завод та, звісно, відображає географічне походження автомобільної компанії, заснованої 7 березня 1916 року.
Але, враховуючи що автовиробник вже давно вийшов за межі Німеччини та й Європи, виникає все більше різних способів вимови абревіатури BMW. Тому автовиробник вирішив показати, як вимовляється назва марки в оригіналі німецькою мовою.

На офіційній сторінці Facebook, BMW опублікувала коротке відео з правильною вимовою.

Основна увага, звісно, припадає на останню літеру W, адже англійською мовою її завжди читатимуть як «подвійну V» або «дубль-ве».

Проте, якщо виникне бажання промовити назву німецької марки саме німецькою мовою, то звук «W» читатиметься «V», а отже треба сказати «Бі-Ем-Ві».
Добре, що автовиробники періодично нагадують про правильну вимову своїх назв, адже у цифровому світі іноді можна загубити деякі важливі наголоси у звучанні.

Наша редакція теж планує періодично публікувати правильні вимови назв автовиробників, аби теж не забувати їхні походження та коріння.

Раніше стало відомо, що у BMW відмовились від гібридного суперкара Vision M NEXT, а електрокросовер BMW iX3 «засвітили» у мережі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея BMW Concept i4 2020 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментарЯк правильно казати BMW?
Як правильно казати BMW німецькою мовою?

BMW німецькою мовою промовляється «Бі-Ем-Ві»

Як правильно казати BMW англійською мовою?

Зазвичай BMW англійською мовою промовляється «Бі-Ем-дабл-Ю»

Коли була заснована компанія BMW?

Компанія BMW була заснована 7 березня 1916 року

Як розшифровується BMW?

BMW  розшифровується як Bayerische Motoren Werke
Pin It on Pinterest