Електрокросовер BMW iX3 «засвітили» у мережі

Автор: Редакція | 28 Кві, 2020

Електричний кросовер BMW iX3 знову привернув увагу до себе, хоча про нього вже фактично майже все відомо попри відсутність офіційної презентації.

«Зелений» кросовер фактично стане екологічною версією звичайного BMW X3: він побудований на аналогічній платформі. Таким чином лінійка X3 стане першою у історії марки моделлю з повним набором актуальних силових агрегатів – бензинових, дизельних, гібридних і повністю електричних.

Компанія розробляла електрокросовер мінімум два роки. Прототип серійного електрокросовера продемонстрували вперше ще у 2018 році, пообіцявши показати виробничу модель у 2020-м. Нещодавно BMW iX3 випадково розрив глава компанії на офіційному відео під час презентації іншої моделі.
Тепер, судячи з опублікованих в соцмережах фотографій (стверджується, що вони мають офіційне походження), справжній дебют новинки – справа лічених місяців, а то й тижнів.

cochespias / Instagram

Серійний BMW iX3 майже не відрізнятиметься від попереднього концепту, а впізнати електроверсію можна за оформленням бамперів, решітки радіатора й синім вставкам на порогах і тих місцях заднього бампера, де у звичайних кросоверів знаходяться патрубки випускної системи. Крім того, iX3 отримає й колісні диски особливого аеродинамічного дизайну.

Перша версія BMW iX3, яка вийде на ринок, отримає лише один електромотор – на задній осі. Розвиває він 286 к.с. і 400 Нм й супроводжується батареєю на 74 кВт-год, а за розрахунками виробника без підзарядки такий кросовер зможе проїхати більше 400 км.
Потужніша двомоторна версія з’явиться пізніше, але її характеристики поки невідомі. Збирати електромобіль планується на заводі в китайському Шеньяні, який належить спільному підприємству BMW і концерну Brilliance.

Нещодавно BMW також оголосила про запуск водневого кросовера X5, а також про те, що зробить електричну версію для 7 серії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW iX3 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: cochespias / Instagram
Фотограф: cochespias / Instagram

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest