BMW випадково «розкрив» дизайн електричного кросовера iX3

Автор: Редакція | 06 Бер, 2020

Німецький виробник BMW під час презентації однієї моделі показав дизайн нового електрокросовера, який вироблятимуть у Китаї для всьому світу.

Повністю електрична версія кросовера BMW X3 ще не вийшла на ринок, проте її екстер’єр вже непогано знайомий завдяки позаторішньому концепту. До теперішнього часу головною загадкою залишалося те, наскільки серійний варіант буде відрізнятися від шоу-кара, але тепер й цей секрет розкритий.

Під час презентації концепту електричного седана i4, який має стати конкурентом до Tesla Model 3, BMW показала фото фінального варіанту iX3. Ракурс не найвдаліший, але, судячи з побаченого, електрокроссовер встане на конвеєр практично без змін. При цьому фальшрадіаторна решітка моделі без ДВЗ буде схожою з паливним X3.

Виробництво iX3 мають налагодити нинішньому році на спільному підприємстві BMW Brilliance Automotive в Китаї, причому не тільки для місцевого ринку, але й на експорт. Спочатку випускатимуть лише задньопривідну модифікацію з 210-кіловатним (286-сильним) електромотором, а повний привід запропонують пізніше. Батареї ємністю в 74 кВт-години вистачатиме на 440 км шляху.

Примітно, що саме iX3 стане першим BMW з електроприводом eDrive п’ятого покоління, а також першою моделлю марки, для якої доступні всі варіанти силової установки, включаючи бензинові і дизельні двигуни, а також гібрид із можливістю зарядки від мережі.

У 2021-му до кросовера приєднаються ще як мінімум два електромобіля – вищезгаданий i4 та iNext.

Нещодавно також стало відомо, що BMW змінила логотип спеціально для електрокарів та представила спортивні дизельні гібриди 3-ї серії.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея BMW iX3 2021 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest