BMW оновила спортивний седан M5

Автор: Редакція | 17 Чер, 2020
BMW M5 2020 року

Після оновлення серійної версії BMW 5-ї серії, зміни торкнулись й спортивної версії седана.

Лише пара тижнів минула після дебюту рестайлінгової версії BMW 5-ї серії й тепер представлене її найсуворіше виконання. Й хоча, ззовні змін відбулося дуже багато, проте під капотом майже нічого не змінилося.
Впізнати оновлену BMW M5 буде так само просто, як й рестайлінгову версію 5-ї серії. «Заряджений» седан отримав доопрацьовану решітку радіатора, інше оформлення передніх бамперів й нову світлодіодну оптику, а ззаду з’явилися ліхтарі з тривимірним малюнком, перероблені дифузор й патрубки вихлипної системи. Передбачається, що вони виглядатимуть технологічніше за рахунок стінок зменшеної товщини.

BMW M5 2020 року
BMW M5 2020 року

Хардкорні BMW M5 Competition традиційно відрізнятиметься чорними акцентами в зовнішній обробці замість хрому й чорними ж патрубками випуску: цю версію седана за замовчуванням укомплектують спортивним виконанням системи з вбудованим клапаном регулювання гучності звучання. Крім того, у седанів з’явилися п’ять нових кольорів для кузова і 20-дюймові колісні диски, знайомі за M8.

Основна зміна в інтер’єрі – поява 12,3-дюймового екрану на передній панелі. Крім того, у BMW M8 для новинки була запозичена концепція вибору й налаштування режимів роботи їздової електроніки, включаючи особливий інтерфейс мультімедійки й клавішу M Mode. Кнопки M1 і M2 на кермі, на які можна «підвісити» улюблені калібрування, були у BMW M5 й до модернізації.
Під капотом

BMW M5 2020 року
BMW M5 2020 року

Двигун фактично залишився тим самим. Це 4,4-літровий V8, що розвиває на M5 600 к.с. і 750 Нм, а на M5 Competition – на 25 к.с. більше за тих же ньютон-метрів. Але для топової модифікації тягу трохи подовжили: тепер максимум крутного моменту доступний аж до 5 860 об/хв. Втім, на динаміку це не вплинуло. Стандартна BMW M5 витрачає на розгін до 100 км/год 3,4 секунди, а 200 км/год набере за 11,1 секунди. BMW M5 Competition виконає те ж саме за 3,3 і 10,8 с відповідно.

Максимальна швидкість теж не змінилась – 250 км/год із можливістю зсуву електронного обмежувача до 305 км/год. Працює мотор із 8-ступінчастим автоматом й системою повного приводу, яка вміє відключати передні колеса, перетворюючи BMW M5 у задньопривідний седан. Налаштування системи теж були трохи оптимізовані.
Перероблена підвіска

BMW M5 2020 року
BMW M5 2020 року

А ось з ходовою частиною виробник попрацював трохи ґрунтовніше. Основним завданням інженерів стала боротьба з наріканнями на надмірну жорсткість й чутливість підвіски M5 – і тому з рестайлінгом седан отримав переналаштовані амортизаторами від BMW M8 Gran Coupe, які забезпечують поліпшений баланс між керованістю й комфортом.

Обидві версії M5 за замовчуванням комплектуються складальними гальмами з шестипоршневими супортами та фіксованою скобою на передній осі й однопоршневими з плаваючою – ззаду. Але тепер супорти можна пофарбувати не тільки в фірмовий синій колір, але й в червоний або чорний. А ось золотий відтінок – як й раніше прерогатива опціональних вуглець-керамічних механізмів, які легше штатних на 23 кг.
У продажу на європейському ринку оновлені седани з’являться в липні, і вже відомо, що вони трохи подорожчають. Зокрема, в Німеччині ціни будуть починатися з позначки в 120 900 євро за M5, а версія Competition обійдеться на 9 тисяч євро дорожче. Крім того, є припущення щодо появи особливо «злої» M5 CS.

Нещодавно BMW також представила нову 4-ю серію з великою решіткою та оновлений ліфтбек 6-ї серії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея BMW M5 2020 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментарBMW оновила спортивну версію седана M5
Що таке BMW M5?

BMW M5 спортивна версія автомобілів BMW п’ятої серії та виробляється дочірньою компанією BMW M

Коли з'явилось перше покоління BMW M5?

Перше покоління BMW M5 було представлено в 1984 році.

Скільки вже існує генерацій BMW M5?

На даний час існує шість генерацій BMW M5

Чим відізняється BMW M5Competition?

BMW M5Competition має ще додаткову потужність та спортивніші налаштування
Pin It on Pinterest