BMW отримала тисячі замовлень під час зупинки виробництва

Автор: Роман Галімон | 08 Чер, 2020
Купе BMW 4-ї серії (2020)

Німецька компанія BMW за час вимушеного простою отримала багато індивідуальних замовлень й тепер намагається їх виконати.

Основний виробничий завод BMW у Мюнхені вже вийшов на повну виробничу потужність після майже двомісячного простою через пандемію коронавірусу. Очікується, що інші заводи марки в країні протягом декількох днів повернуться до нормального робочого режиму.
Цікаво, що графік роботи замовлень вже розписаний на місяць, й у ньому стоять тисячі індивідуальних замовлень, на які чекають клієнти.

Як повідомило німецьке видання Automobilwoche, з середини травня заводи BMW працювали лише в одну зміну, але тепер планують повернутися до передпандемічної роботи в дві зміни. Вже зараз мюнхенський завод виготовляє майже 1000 нових автомобілів на день, включаючи BMW 3 серії та, незабаром, BMW 4 серії нещодавно представленого останнього покоління.

Проте, не дивлячись на те, що роботи на заводах повністю заброньовані на місяць вперед, і незважаючи на великі виробничі можливості, компанія все ще не поспішає обробляти кожне клієнтське замовлення.
З середини березня виробник отримав лише 14 тисяч замовлень у Німеччині й вони мають бути виконані в липні. Проте працювати «на склад» BMW поки не збирається, адже не знає чого очікувати від ринку та, здається, розроблює декілька різних можливих сценаріїв.

Аналогічна ситуація у США, де в місті Спартанбург знаходиться найбільший у світі завод BMW, де випускають всі позашляховики марки, окрім BMW X1 та X2. Завод теж відновив виробництво минулого місяця, але також обережно працює у режимі виконання резервних замовлень, аби уникнути перевиробництва.
Наразі єдиним заводом BMW, який точно працюватиме протягом літа, залишається виробництво у Німеччині.

Раніше BMW вже оновила 5-у серію, а також показала оновлену 6-ї серію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: CarBuzz

Галерея BMW 4-ї серії (2020):
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest