BMW вірять у водень як автомобільне майбутнє

Автор: Редакція | 18 Кві, 2022
BMW iX5 Hydrogen

У компанії BMW продовжують працювати над водневими технологіями, які плануються до застосування у майбутніх моделях.

В той час як багато автовиробників спрямовують свої зусилля на електрифікацію модельної лінійки, BMW готується до запуску водневого кросовера iX5 Hybrid.

До речі, баварська марка починала розробку своїх технологій разом із Toyota, яка відома своїм водневим седаном Mirai. На разі, японський виробник продовжує вкладати серйозні гроші в водень, але паралельно вже оголосив про заплановані електрокари, зокрема новий кросовер bZ4X.

Проте від ідеї «водню», у Toyota, як й BMW, вирішили не відмовлятись.

Водневе майбутнє

BMW iX5 Hydrogen

Як повідомив BMWBlog, член правління BMW, відповідальний за продажі та маркетинг, Пітер Нота сказав, що BMW все ще розробляє водневі силові агрегати. Й найближчим представником цього бачення стане BMW iX5 Hydrogen, який з’явиться у 2023 році.

Тим не менш, у BMW усвідомлюють повільне просування водневого автомобіля для глобального ринку, й тому виробництво iX5 не буде масовим, принаймні, спочатку.

Натомість, вважається, що невеликий парк водневих позашляховиків буде доступний для медіа, VIP-персон та певних клієнтів. Таким чином, можливо лише найвідданіші покупці отримають можливість спробувати водневий автомобіль бренду.

BMW iX5 Hydrogen

Однією з причин затримки технології може бути проблема у водневій інфраструктурі. Хоча заправка такого автомобіля триватиме лише 3-5 хвилин, водневих станцій заправок все ще бракує як в Європі, так й в Америці.

Однак у BMW вважають, що воднева енергія може бути корисною для автомобілів на далекі відстані в майбутньому. Крім того, BMW може інтегрувати парк водневих автомобілів у свою власну корпоративну інфраструктуру, забезпечуючи заправку в автосалонах та СТО.

Якими ж будуть наступні кроки BMW, ймовірно стане відомо перед дебютом iX5 Hydrogen.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz

Галерея BMW iX5 Hydrogen:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest