BMW X5 переробили на водневий кросовер

Автор: Редакція | 17 Сер, 2021
BMW iX5 Hydrogen

Новий кросовер BMW iX5 Hydrogen отримав силовий агрегат із паливними елементами, який може видавати до 369 к.с.

BMW iX5 Hydrogen буде доступний для ознайомлення на Мюнхенському автосалоні 2021 року в Німеччині. Бренд продемонструє технології використання паливних елементів, й вже планується виробництво невеликої партії для демонстрації та тестування у 2022 році.
За даними BMW, кросовер iX5 Hydrogen зазвичай виробляє 168 кінських сил (125 кіловат), але може видати до 369 к.с. (275 кВт) «для особливо спортивних маневрів водіння». Автомобіль вміщує приблизно 6,2 кг водню в двох пластикових баках, армованих вуглецевими волокнами. Заправка займає три-чотири хвилини.

BMW iX5 Hydrogen

Кросовер iX5 Hydrogen базується на X5, але компанія стилізує внутрішні краї радіаторної решітки, колісні вставки та задній бампер. Сітка в решітці друкована за технологією 3D, а пороги дверей та панель приладів мають значки «hydrogen fuel cell».

Новинка їздить на шинах Pirelli, які використовують натуральний каучук та віскозу із сировиною відповідно до рекомендацій Forest Stewardship Council (Лісова наглядова рада). Машина їде на 22-дюймових колесах з аеродинамічним дизайном для меншого спротиву повітрю.

BMW iX5 Hydrogen

BMW вважає, що до тих пір, поки водень виробляється за допомогою відновлюваних джерел енергії і для цього є достатньо велика інфраструктура, паливо може стати життєздатним варіантом для їзди з нульовими викидами. Компанія впевнена, що водневі паливні елементи можуть співіснувати з акумуляторними електромобілями, особливо в місцях, де немає легкого доступу для підзарядки електромобіля.

Над цим проектом BMW працює кілька років. У 2019 році бренд продемонстрував концепцію «i Hydrogen NEXT». Силовий агрегат із паливними елементами з’явився у співпраці з Toyota.
Раніше цього року iX5 Hydrogen розпочав випробування на громадських дорогах по всій Європі з акцентом на розробку різних систем електроніки та технології шасі для конкретної моделі.

До речі, нещодавно BMW оновила електричний кросовер iX3, а раніше представила нові спеціальні комплектації X5, X6 та X7.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW iX5 Hydrogen:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest