BMW представила нові спеціальні комплектації X5, X6 та X7

Автор: Редакція | 12 Лип, 2021
BMW X5 and X6 Black Vermillion Editions

Німецька марка BMW показала лімітовані комплектації своїх великих позашляховиків модельного 2021 року з безліччю унікальних дизайнерських штрихів.

BMW продемонструвала нові спеціальні версії популярних кросоверів, кожен з яких має спортивні візуальні налаштування всередині та зовні. BMW X5 та X6 доступні у комплектації Black Vermillion Edition, тоді як X7 пропонується у вигляді Frozen Black Edition.
Представлені спеціальні видання – це виключно візуальні комплектації, без технічних змін на автомобілях. Кожна модель відрізняється спеціально підібраними деталями дизайну інтер’єру та екстер’єру. Доступно лише 50 одиниць X5 і X6 Black Vermilion Edition, а X7 Frozen Black Edition – лише п’ять примірників.

BMW X5 та X6 Black Vermilion

BMW X5 Black Vermilion 2022 року

Комплектація Black Vermilion пропонує двоколірний вигляд, підкреслюючи червоні деталі над металевою фарбою Frozen Black. Решітка радіатора виконана в червоному кольорі, підсвічена світлодіодами, а червоні гальмівні супорти ховаються за матовими 22-дюймовими колесами Orbit Grey, ексклюзивних для цього спеціального видання. Передній та задній бампери також були допрацьовані.

Всередині чорна обробка, сидіння з антрацитової алькантари та надписи Black Vermilion Edition на кришках тунелю. Шкіра Merino Black пропонується в стандартній комплектації, з тканими червоними деталями на сидіннях та окантовкою із червоної стрічки.

Додатково, як й на стандартних X5 та X6, пропонуються стереосистема Bowers & Wilkins та панорамний скляний дах
BMW X7

BMW X7 Frozen Black Edition

Зміни на BMW X7 Frozen Black Edition є ще стильнішими. Як випливає з назви, автомобіль також оздоблений металевим кольором Frozen Black, 22-дюймовими сплавами з Y-подібними спицями, та оброблений матовим Orbit Grey.

Frozen Black Edition позбавлено червоних відтінків Black Vermilion Edition, замість цього пропонуються чорні гальмівні супорти та зовнішня обробка.

Також є кілька особливих деталей всередині. Застована «антрацитова» алькантара та елементи керування із кришталю, але у BMW поки не оприлюднили жодних кольорів шкіри та оздоблення, характерних для обмеженого автомобіля.
Як і Black Vermilion Edition X5 та X6, X7 Frozen Black Edition можна придбати з тим самими опціями, що й стандартний автомобіль, й це включає масажні сидіння, панорамний люк і стереосистему Bowers & Wilkins Diamond.

X7 Frozen Black Edition доступний лише у вигляді M50i і доступний для замовлення вже зараз, разом із X5 і X6 Black Vermilion Edition. Перші поставки очікуються у вересні цього року.

До речі, нещодавно BMW презентувала оновлені кросовери X3 та X4, а флагманський BMW X7 «уявили» з новим дизайном.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея BMW X5, X6 та X7 Black Edition:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest