Оновлений BMW X7 знову здивує «решіткою»

Автор: Редакція | 08 Лип, 2021
BMW X7 2023 року

Тести оновленого BMW X7 модельного 2023 року показали, що флагманський позашляховик готовий здивувати майбутнім образом.

Буквально кілька днів тому оновлений BMW X7 потрапив у об’єктиви фотошпигунів (у галереї нижче), й чим викликав багато обговорень стосовно своєї нової зовнішності.
Варто відмітити, що флагманський позашляховик баварської марки й без того має «гігантську решітку» радіатора, яка сама по собі викликала чимало питань у шанувальників бренду.

Проте тепер виробник знову вирішив проекспериментувати й на новинці можуть з’явитись нова фара спереду та тонка смужка світлодіодних ліхтарів, яка передасть основні освітлювальні функції нижній фарі.

Новий секрет BMW

BMW X7 2023 року

Стиль, який буде впроваджено в нове покоління BMW 7 серії, має дві чіткі цілі. По-перше, продемонструвати передові технології освітлення баварців із дуже тонкими фарами, а з іншого боку, відрізнити моделі преміального асортименту від решти лінійки.

Саме тому це одна з великих та найкраще прихованих таємниць німецької фірми, яка робить ставку на особливі відмінності. X7 модельного 2023 року отримає найбільші зміни спереду.

BMW X7 2023 року

Проте ззаду революції не буде. Шпигунські фотографії показують, що загальна форма збережеться, але з’явиться абсолютно новий світлий підпис, а також нові вихлипні труби.

Виробник також внесе зміни в інтер’єр, встановивши нову панель приладів, випущену для BMW iX, з великим вигнутим екраном, що надасть моделі додаткову привабливість, а також арсенал технологій для комфорту, безпеки та допомоги водію.
Також буде переглянуто асортимент двигунів, приділяючи більше уваги ефективності, ніж перевагам цієї моделі, що має вагу більше двох тонн та довжину за п’ять метрів. Тим не менш, новим двигунам також забезпечать вищу максимальну потужність.

Оновлений BMW X7 буде представлений в червні 2022 року, піде у виробництво в серпні та почне виходити на всі ринки з листопада 2022 року, як модель 2023 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея BMW X7 2023 року:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest