Відомий дизайнер запропонував змінити решітку BMW M3

Автор: Редакція | 30 Жов, 2020
BMW M3 2021 року

Дизайнер та ведучий шоу «Крутий тюнінг» Чіп Фуз представив свою версію дизайну спортивного седана BMW M3. Її решітка викликала чимало нарікань.

Після презентації нового покоління BMW M3 у фанатів баварського бренду було чимало питань до вигляду нових спорткарів. Особливих нарікань зазнала велика радіаторна решітка, про можливу появу якої знали вже мабуть всі.
Проте німецька компанія піддалась загальну тренду й збільшила «ніздрі» своїх популярних моделей, чим наразилась на критику.

До табору опонентів решітки приєднався й відомий американський дизайнер Чіп Фуз, знайомий багатьом за шоу «Крутий тюнінг» («Overhaulin»), а також іншими автомобільними проектами.

Фуз також вважає, що новий BMW M3 втратив свою суть із новою решіткою. Тому він запропонував певний компромісний варіант, який міг би бути між попереднім та представленим поколінням.

Для цього дизайнер запропонував розбити радіаторну решітку на дві частини за допомогою невеликого пластикового переходу та розмістити динамічні поворотники у нижніх повітропроводах, що візуально розтягнуть машину й зроблять її ширшою.
До речі, аналогічний ефект «розбиття» решітки робить номерний знак, який зазвичай вішається спереду машини. Тому важко сказати, що тут придуманий принципово новий дизайн. Проте, можливо, BMW має запросити Фуза для розробки наступного покоління M3?

У вересні також були показані нові BMW M3 та M4 в дизайні M Performance, але дизайн їхніх радіаторних решіток принципово не відрізняється.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея BMW M3 2021 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest