Новий BMW X3 впевнено подолав «лосиний тест»

Автор: Редакція | 13 Чер, 2022
Лосиний тест BMW X3

Оновлений кросовер BMW X3 успішно пройшов так званий «лосиний тест» на заданій швидкості.

Фейсліфтинг BMW X3 відбувся минулого року й не дивно, що багато кого цікавило як кросовер пройшов «лосиний тест».

Що таке «лосиний тест»?

BMW X3 2021 року

Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й встановило «планку» швидкості нижче якої проходження тесту можна вважати провалом. Як видно з назви проекту – це 77 км/год.

Лосиний тест BMW X3

BMW X3 2021 року

Для тестів була обрана версія кросовера xDrive20d xLine на 190 к.с., який агрегується 8-ступеневою автоматичною коробкою передач та має повний привід. Також автори відео добавили, що була використана гума Pirelli PZero розміром 245/45 R20 103W.

Цікаво, що з першої спроби тестери іспанського видання одразу змогли виконати завдання на швидкості 77 км/год, хоча машину троху й занесло в останній секції.

Найкраща спроба ж була зроблена на швидкості 81 км/год, що значно перевищує «планку» проекту. Автори відео зазначають, що з триста протестованих автомобілів далеко не кожний може показати результати.

До речі, в останній спробі також були випробувані шини Pirelli PZero 275/40 R20 103W, але при цьому машина не подолала тест на швидкості 79 км/год.

Можна також пригадати, що цьогоріч повністю електричний кросовер BMW iX пройшов лосиний тест на швидкості 74 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest