Оновлений BMW X6 M «засвітився» на тестах

Автор: Редакція | 29 Чер, 2022
BMW X6 M

Німецька марка BMW продовжує готувати X6 до планового оновлення й тепер кросовер-купе вийшов на тести.

Якщо раніше BMW X6 був схований повністю під камуфляжною плівкою, то тепер марка приховувала лише передню частину. Це свідчить про те, що дебют новинки може відбутися незабаром.

Що очікувати від рестайлінга?

BMW X6 M

Детальний аналіз показує, що решітка радіатора може трохи зменшитися, або це може бути нова передня панель. Нижній отвір виглядає набагато вужчим порівняно з поточною моделлю, з великими кутовими вентиляційними отворами, можливо, з круглими ходовими вогнями.

Також здається, що BMW позбавиться від кількох кутових секцій у решітці, на відміну від BMW M4.

Зверху також дуже легко побачити менші фари, «сховані» трохи під капот.

BMW X6 M

Фактично, це єдина частина камуфляжу на цьому червоному тестовому автомобілі, за винятком стрічки, що прикриває значки BMW.

Тим не менш, можна з легкістю ідентифікувати «прокачану» версію M по відкритій задній панелі, яка виглядає аналогічно до поточної моделі. На «спортивність» комплектації також натякають великі чотирикутні вихлопні труби.

Цілком можливо, BMW все ще може внести деякі зміни в задній частині моделі; адже не важко встановити новий комплект задніх ліхтарів аналогічного розміру з дещо іншим дизайном. Але якщо будуть якісь зміни з боків або ззаду, то вони будуть вкрай незначними.

Зміни всередині та під капотом

 Sy

BMW M3 Touring 2022 року
Інтер’єр BMW M3 Touring 2022 року

Так само, не варто очікувати великих змін в інтер’єрі. Можна було б збільшити інформаційно-розважальний екран, з використанням єдиного вигнутого дисплея, який можна побачити в інших моделях BMW.

Мультимедійна технологія BMW iDrive 8 дійсно може з’явитись на новинці, адже поступово виробник оснащує нею нові моделі. Але для X6 цього поки не було анонсовано.

Під капотом теж мало що зміниться, проте це теж добрі новини в епоху, коли деякі двигуни просто зникають з модельної лінійки.

Інтер’єр BMW X6 M Competition 2020 року

X6 M вже є одним з найшвидших кросоверів у світі завдяки своєму 4,4-літровому V8 з подвійним турбонаддувом. Двигун розвиває 600 кінських сил (447 кіловат) у стандартному форматі або 617 к.с. (460 кіловат) у версії Competition.

Враховуючи, що BMW поступово позбавляє X6 камуфляжу, за припущеннями, дебют новинки не за горами (місяць-два). Ближче до презентації стане зрозумілим, чи стане наступний X6 моделлю 2023 чи 2024 року випуску.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW X6 M:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest