BMW представила найпотужніший кросовер XM

Автор: Редакція | 30 Лис, 2021
BMW XM Concept

Спортивний підрозділ німецької марки BMW показав найпотужніший в лінійці гібридний кросовер XM.

Як й було обіцяно раніше, на виставці Art Basel у Майамі-Біч дебютував концепт флагманського кросовера BMW Concept XM. Це перший гібрид BMW M та перша самостійна модель спортивного суббренду німецького виробника з часів купе M1.

Новий стиль

BMW XM Concept

За задумом дизайнерів одним із найцінніших аспектів нового концепту є його передня частина: приблизно так виглядатимуть всі майбутні машини BMW M. Йдеться про новий флагман, який уперше буде не легковою моделлю, а позашляховиком.

При цьому за оформленням інтер’єру шоу-кар дуже схожий на новий електричний кросовер iX. Ключова особливість – вигнутий екран інтерфейсу водія, що поєднує прилади і дисплей інформаційно-розважальної системи.

Під капотом

BMW XM Concept

Силова установка BMW Concept XM – це 4,4-літровий двигун V8 та електромотор, що сукупно розвивають 750 к.с. та 1000 Нм. З вимкненим ДВЗ кросовер може проїхати до 80 кілометрів за циклом WLTP. Таким чином, це не тільки найпотужніший, а й найзеленіший серед цивільних автомобілів BMW.

У BMW говорять, що серійна модель, заснована на даному концепті, стане на конвеєр вже в 2022 році. Виробництво налагодять у Спартанберзі (штат Південна Кароліна) – там, де роблять усі кросовери бренду, окрім молодших X1 та X2.

Офіційно ціни не оголошені, але очікується, що вони стартуватимуть вище за позначку в 150 тисяч доларів. Для порівняння, вищезгаданий iX коштує від 83 200 доларів й від травня доступний в Україні для замовлення.

Раніше оновлений BMW X7 знову «засвітився» на тестах, а перший серійний BMW i4 зійшов із конвеєра.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW Concept XM:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest