Перший серійний BMW i4 зійшов із конвеєра

Автор: Редакція | 24 Жов, 2021
BMW i4

Перший серійний електричний седан BMW i4 офіційно зійшов із конвеєру заводу в Мюнхені.

Домашній завод автовиробника BMW Group, якому зараз майже 100 років, тепер робить усі варіанти приводів на одній конвеєрній лінії. Зайве говорити, що виробництво електричного седана BMW i4 важливий етап для виробника й вагомий крок на шляху до електрифікації.

«Для заводу та команди запуск BMW i4 є віхою на шляху до електричної мобільності, – сказав Мілан Неделькович, член правління BMW AG з виробництва. – До 2023 року більше половини всіх транспортних засобів нашого заводу в Мюнхені будуть мати електрифікований привід. Більшість буде повністю електричним. Тому Мюнхен буде повністю електричним».
Окрім BMW i4, завод у Мюнхені також випускає гібридні BMW 3 серії та Touring із ДВЗ, BMW M3 та BMW 4 серії Gran Coupe.

Хоча 90 відсотків існуючих систем у мюнхенському кузовному цеху все ще можна використовувати для нової моделі, для інтеграції високовольтної батареї були використані додаткові машини та методи. Згідно з релізом, реорганізація потребувала інвестиції в розмірі 200 мільйонів євро.

Новий завод – нові плани

BMW i4

Завод також був оцифрований, включаючи 3D-сканування, аби отримати повний набір основних цифрових даних будівлі. До кінця 2022 року буде відскановано структуру всіх основних автозаводів у виробничій мережі BMW Group, а цифрові дані стануть доступними для всіх.

Окрім диджиталізації, BMW оголосила свої плани щодо використання відновлювальних ресурсів. Компанія встановить систему зворотного осмосу, щоб скоротити споживання води на шість мільйонів літрів. Автовиробник також має нову мету, аби місцеві викиди від транспортної логістики заводу в Мюнхені поступово знизилися до нуля протягом наступних кількох років.
BMW також анонсувала плани перенесення виробництва чотирициліндрових двигунів із заводу Hams Hall (Велика Британія) до Steyr (Австрія) до кінця року. Перенесення виробництва двигунів у цілому з Мюнхена завершиться не пізніше 2024 року.

До речі, минулого місяця BMW представила електромобіль i Vision Circular із вторсировини, а раніше пообіцяла створити твердотілий акумулятор до 2025 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея виробництва BMW i4:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest