BMW створила електромобіль i Vision Circular із вторсировини

Автор: Редакція | 07 Вер, 2021
BMW i Vision Circular

Німецька марка BMW представила на Мюнхенському автосалоні своє бачення компактних електромобілів: i Vision Circular символізує майбутні принципи виробництва.

Як випливає з назви Circular, в першу чергу йдеться про економіку замкнутого циклу. Іншими словами спроектований автомобіль можна утилізувати на 100% (включаючи батарею) або повторно переробити.
Вторсировина як будівельний матеріал

BMW i Vision Circular

З точки зору дизайну концепт являє собою еволюцію фірмового стилю BMW: форма решітки радіатора залишилася великою, при цьому вона буквально рясніє унікальними діодними смугами.

Лобове скло і дах утворюють єдину поверхню, що візуально збільшує довжину електрокара. Ззаду увагу на себе привертає протяжна від краю до краю світлова смуга.

BMW i Vision Circular

Корпус із вторинного алюмінію в цілях екології не фарбували, а анодували під бронзу. Задню частину зробили з переробленої стали, при цьому її колір є результатом термічної обробки.
Більше простору всередині

BMW i Vision Circular

Найбільшу увагу до себе привертає «світловий інтерактивний ансамбль» в центрі торпедо, який, до речі, виготовлений методом 3D-друку. Розробники називають його «мозком електрокара».

Іншими словами, через трикутний екран можна управляти всіма функціями автомобіля та налаштовувати його під себе.

BMW i Vision Circular

При цьому передні пасажири нібито парять в повітрі через особливі крісла-шезлонгів із кріпленням на «тонкій ніжці». У поєднанні з відсутньою центральною консоллю створюється відчуття дуже просторого салону.

Концепт BMW i Vision Circular не стане на виробництво. У 2040-му році має з’явитись адаптована до масового випуску серійна модель. Однак ідея глибокої вторинної переробки отримає розвиток вже незабаром.

До речі, минулого року BMW відмовилась від подальшої роботи над прототипом Vision M NEXT, а ще раніше марка зупинила виробництво гібридів i8. Схоже, тепер буде обраний інший шлях, прокладений електричними седаном i4 та кросовером iX.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW i Vision Circular:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest