BMW пообіцяла твердотілий акумулятор до 2025 року

Автор: Роман Галімон | 21 Кві, 2021
BMW i4 2022 року

Німецька марка BMW пообіцяла розробити технології твердотілих акумуляторів, які можуть збільшити щільність енергії приблизно на 50%.

Зазначена технологія вже деякий час знаходиться «на радарі» компанії, але це вперше BMW заявила про терміни розвитку програми. Німецький бренд готується представити робочу версію до кінця десятиліття, а демонстраційний автомобіль повинен з’явитися до 2025 року.
Деякі автовиробники розглядають твердотілі акумулятори як ключ до того, аби зробити електромобілі придатними для масового ринку: підвищена щільність енергії, яку вони можуть запропонувати в порівнянні з існуючими осередковими технологіями, призведе до значно більшої дальності, що робить їх більш придатними для подорожей на великі відстані.

Теоретично вони також будуть менш залежними від загальнодоступної мережі зарядки, оскільки більше водіїв зможуть заряджати їх швидко вдома.

BMW i4 2022 року
BMW iX та i4 2022 року

BMW сподівається, що дослідження дозволять привести витрати на електрокари у відповідність до останніх двигунів внутрішнього згоряння, які значно дешевше виготовляти, оскільки електромобілі все ще потребують багато інвестиції.

Вважається, що щільність акумуляторних осередків може зрости на «двозначний діапазон відсотків» за допомогою твердотілої технології.
Марка вже стверджує, що частка кобальту, яка зараз використовується в його акумуляторах, впала з 33% у моделі i3 до 10% у позашляховику iX3, тоді як вміст нікелю збільшився до 80%. Стверджується, що 50% нікелю, що використовуватиметься в майбутньому позашляховику iX, перероблятиметься.

BMW планує продавати вже дванадцять повністю електричних автомобілів до 2023 року: седан i4 приєднається до лінійки разом із iX пізніше цього року, а також плануються електричні версії 5-ї серії, 7-ї серії та наступник Mini Countryman.

Інший аспект досліджень BMW буде зосереджений на переробці акумуляторів із метою створення повністю перероблюваного циклу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar

Галерея BMW i4 2022 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest