Mini анонсувала виробництво електричного кросовера

Автор: Редакція | 30 Жов, 2020

Британський бренд Mini повідомив про підготовку до запуску нового електричного кросовера, який побудують на новій платформі від BMW.

Припущення про новий електричний кросовер Mini з’явились ще влітку, але лише тепер бренд офіційно підтвердив цю інформацію та уточнив деякі деталі.
Отже, компанія працює над абсолютно новим компактним електричним кросовером, який буде випускатися виключно з електроприводом. Для цієї машини використають нову платформу, яка буде запозичена у нещодавно презентованого BMW iX3.

Вироблятися електромобіль, як BMW iX3, буде в Китаї, але електрокросовер Mini з’явиться у 2023 році.

Крім того, компанія випустить ще один кросовер, на цей раз середньорозмірний. Він буде оснащуватися двигунами внутрішнього згоряння, а також отримає електрифіковану версію. Під останньою швидше за все мається на увазі гібридна силова установка з можливістю підзарядки, але не можна виключати і повністю електричну версію. В цілому даний кросовер, ймовірно, стане моделлю Countryman нового покоління та збереже її назву.
Непідтвердженою залишається інформація про те, що новий електричний кросовер в Китаї стануть випускати спільно з Great Wall й що машина отримає акумулятори місцевої марки SVolt.

Також очікується, що нова електрична платформа від цього кросовера стане основою і для хетчбека BMW i3 наступного покоління, а також, ймовірно, нового електричного хетчбека Mini наступної генерації.

Цікаво, що все це відбувається на фоні нової стратегії уряду Великої Британії із забороною продажів автомобілів із ДВЗ після 2035 року.

Раніше Mini представила характеристики першого електромобіля, а марка збереже «механіку» для більшості моделей 2021 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Mini Cooper SE 2019 року:
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest