Mini представила характеристики першого електромобіля

Автор: Редакція | 10 Бер, 2020

Компанія Mini опублікувала підсумкові показники свого першого серійного електромобіля в специфікації для європейського ринку.

Британський бренд, який належить німецькій компанії BMW, оприлюднив характеристики свого першого серійного автомобіля у комплектації Cooper SE.

Цікаво, що електрокар одночасно отримав оцінку від американського природоохоронного відомства (EPA).

Згідно EPA, електро-Mini може проїхати на одному заряді 177 кілометрів – це досить скромний за сьогоднішніми мірками показник, хоча більшості європейців такого запасу ходу буде цілком достатньо для повсякденного використання.

При цьому, на кожен пройдений кілометр Mini витрачає в середньому 194 ват-години – трохи більше, ніж оснащений аналогічним 184-сильним електромотором BMW i3s. Однак якщо в BMW встановлена батарея ємністю в 42,2 кВт-години (споживана енергія – 37,9 кВт-години), то електромобіль британської марки отримав блок на 32,6 кВт-години, з яких реально можна використовувати лише 28,9 кВт-год.

Для Європи запас ходу Mini Cooper SE заявлений на рівні 235-270 кілометрів – в залежності від розміру коліс і інших особливостей комплектації. Машину протестували за актуальною методикою WLTP, проте зазначені цифри перераховані за застарілим циклом NEDC, тому в реальних умовах експлуатації краще орієнтуватися на показники EPA.

Електрокар на 80 відсотків можна зарядити від фірмового 11-кіловатного настінного пристрою за 2,5 години, а для 100 відсотків – потрібно буде ще 1 година. Також Mini Cooper SE підтримує 50-кіловатні термінали – з їхньою допомогою повний запас енергії відновлюється за 1,4 години.

Машина здатна розігнатися до 60 км/год за 3,9 секунди, а до 100 км/год – за 7,3 секунди. Максимальна швидкість становить 150 км/год.

У Великій Британії новинка оцінюється в 24 400 фунтів (32 000 доларів) з урахуванням держсубсидії в 3,5 тисячі фунтів. У Німеччині за електрокар просять від 32 500 євро (35 546 доларів).

Минулого року Mini протестував електрокар на трасі Нюрбургринг, але наступне покоління Mini може затриматись через Brexit.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Mini Cooper SE 2019 року:
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest