Mini збереже «механіку» для більшості моделей 2021 року

Автор: Роман Галімон | 12 Кві, 2020

Британська марка Mini вирішила знову запропонувати механічні коробки передач для декількох своїх моделей.

Припущення 2019 року підтвердились й моделі Mini (кабріолети та з твердим дахом) модельного 2021 року знову будуть доступні з механічною коробкою передач, адже для 2020 року цим моделям пропонується лише автоматична коробка.

Механіку отримають дводверні й чотиридверні Cooper та Cooper S (кабріолети та з твердим дахом), й дводверний John Cooper Works із твердим дахом. Єдиним винятком стане кабріолет John Cooper Works 2021 року, який отримає стандартний семишвидкісний автомат із подвійним зчепленням.

«Весела подорож – це перша причина, чому клієнти воліють купити Mini, і багато з них насолоджуються водінням Mini з механічною коробкою передач», – сказав Патрік Маккенна, керівник планування продукції Mini в США.

При цьому у 2021 році може бути запропоновано ще більше моделей Mini з механікою. Пізніше компанія оголосить, чи буде доступна «механіка» для моделей Clubman та Countryman 2021 року. Хоча вже відомо, що повнопривідні версії цих автомобілів не отримають шестиступінчасту коробку передач.
Mini John Cooper Works GP 2021 року також не матиме механічної коробки передач, адже вона не впорається з 301 к.с. та 450 Нм від 2,0-літрового чотирициліндрового двигуна з турбонаддувом. Крім того, тираж лише у 3 000 одиниць не дає економічної доцільності це робити.

Протягом першого кварталу 2020 року продажі Mini знизилися на 35,1 відсотка. За цей період було поставлено 5237 одиниць проти 8 072 авто у 1 кварталі 2019 року.

Раніше також стало відомо, що компанія BMW, який належить марка Mini, затримає наступне покоління британського автомобіля через Brexit, але вже представила характеристики першого електромобіля Mini.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Mini Cooper 2019 року:
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini
Фотограф: Mini

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest