BMW «спіймали» на завищенні рівня продажів

Автор: Роман Галімон | 09 Тра, 2020

Німецького автовиробника BMW запідозрили у навмисному завищенні рівня продажів в Австралії за рахунок реєстрації нових автомобілів на автосалони та дилерів.

Наприкінці минулого року, компанію BMW вже підозрювали у накручуванні кількості продажів у США, коли компанія захотіла зайняти перше місце на ринку серед преміум-брендів.

Тепер аналогічна ситуація схоже повторилась в Австралії. За інформацією австралійського видання Caradvice, у квітні 2020 року BMW зареєструвала приблизно 300 службових автомобілів та 400 так званих «демонстраційних» моделей у своїй дилерській мережі, чим фактично збільшила на 40 відсотків показники продажів у квітні.
Без цих додаткових машин у квітні результати BMW впали б на 45 відсотків, замість зафіксованого невеликого зниження 5,7 відсотка.

При цьому, у BMW повідомили, що така реєстрація тестових та службових автомобілів відповідає аналогічним показникам минулого року.

Загалом ринок нових автомобілів в Австралії в квітні впав на 48,5 відсотка й це найгірший квітневий результат за понад 30 років.
Аналогічне падіння відбулося й серед брендів Toп-15 в Австралії: між 45 і 65 відсотками порівняно з тим же місяцем минулого року. А основні конкуренти BMW, Audi та Mercedes-Benz відобразили падіння результатів на 63,6% та 54,4% відповідно.

За оцінками австралійських медіа в подальшому від таких дій BMW може бути й користь для ринку, адже машини рано чи пізно доведеться продавати, а на тестові та службові машини завжди діє суттєва знижка.

Раніше стало відомо, що у BMW відмовились від гібридного суперкара Vision M NEXT, а електрокросовер BMW iX3 «засвітили» у мережі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея останніх новинок та концептів BMW:
Фотограф: cochespias / Instagram
Фотограф: cochespias / Instagram
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментарBMW завищила рівень продажів у Австралії
Що саме зробила BMW?

Зареєструвала приблизно 300 службових та 400 тестових моделей у своїй дилерській мережі

Чому це вважається завищенням?

Австралійська преса помітила незвичний ріст продажів BMW на фоні загального падіння ринку?

Навіщо це робити BMW?

Очевидна причина – покращення результатів продажів на фоні конкурентів. Проте компанія BMW стверджує, що це звичайна практика бренду в квітні

Які будуть наслідки?

Поки наслідками вважаються збільшення тестового парку моделей BMW, які незабаром можуть вийти на ринку зі значними знижками
Pin It on Pinterest