Bosch призупиняє російський бізнес

Автор: Редакція | 21 Бер, 2022
Bosch

Німецька компанія Bosch призупиняє діяльність на росії, адже деякі компоненти виробника були знайдені в російських машинах, які вторглися в Україну.

У компанії Bosch заявили, що згортають свою діяльність на росії на тлі ознак того, що її вироби могли використовуватися в «нецивільних» цілях, що порушує політику виробника.

Поставки компонентів для вантажівок припинено російським клієнтам, поки не буде проведено розслідування того, як деталі потрапили в інші автомобілі.

Компанія розслідує використання своєї продукції після того, як міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у неділю, що Україна знайшла запчастини Bosch у російських військових автомобілях.

«Ми дуже серйозно ставимося до звинувачень міністра закордонних справ України і негайно розпочали інтенсивне розслідування», – повідомили в компанії, додавши, що запчастини не поставлялися безпосередньо виробнику військової техніки.

Bosch заявила, що планує повністю призупинити виробництво на всіх своїх російських заводах. У компанії працює близько 3500 людей на трьох майданчиках.

Як повідомив журнал Der Spiegel, Міністерство економіки Німеччини розпочало розслідування щодо того, чи порушив Bosch заборону на експорт товарів, які можуть використовуватися як у цивільних, так і у військових цілях.

Санкції Європейського Союзу обмежили експорт товарів подвійного призначення після анексії Криму в 2014 році. Після вторгнення росії в Україну було введено ще більше санкцій.

Минулого року продажі Bosch на росії склали 1,2 мільярда євро. На разі офіційного підтвердження старту розслідування міністерством економіки Німеччини немає.

Раніше Pirelli оголосила про зупинку інвестиції в російські заводи, а до цього стало відомо, що Volkswagen навряд повернеться на росію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest