Британія знову прискорить введення заборони на ДВЗ

Автор: Редакція | 16 Лют, 2020

Велика Британія може ввести заборону на продаж нових автомобілів із ДВЗ ще раніше, ніж говорили нещодавно.

Лише минулого тижня глава британського уряду Борис Джонсон оголосив, що термін введення заборони на продаж нових бензинових і дизельних автомобілів в країні переноситься з 2040-го на 2035 рік. При цьому прем’єр-міністр попередив, що за можливості тотальний перехід на електромобілі відбудеться ще швидше.

Тепер вже видання Automotive News Europe з посиланням на Bloomberg повідомило, що міністр транспорту Великої Британії Грант Шеппс заявив в інтерв’ю BBC Radio 5 Live, що новий орієнтир – 2032 рік. Саме його внесуть у відповідний програмний документ, який має бути представлений на конференції з клімату та стане програмою уряду.

Таким чином, за останні два з половиною роки відведений владою паливним автомобілям «термін життя» скоротився на вісім років – вже за дванадцять років жителі країни не зможуть придбати особистий транспорт, що працює на викопному паливі.

Ймовірно, ця новина ще більше посилить тривогу представників британського автопрому, які раніше попереджали, що навіть 2035 рік – це занадто рано, і що така заборона неминуче вдарить і по бізнесу, і по працівникам підприємств. Це особливо зрозуміло на фоні подій Брекзіта, коли автовиробники кілька років чекали на рішення, за яким треба працювати далі.

При цьому варто додати, що під заборону також потрапляють й всі гібридні машини, які могли б стати проміжною ланкою для покупців у розумінні електромобілів.

До речі, минулого січня в Британії було продано понад 13 тисяч всіх електрифікованих машин й лише  4 054 з них були стовідсотково електромобілями. У сукупності це лише приблизно 12% ринку що говорить про велику диспропорцію.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest