Будівництво нового заводу Tesla під загрозою через шкоду природі

Автор: Редакція | 31 Січ, 2020

Німецькі органи влади попередили компанію Tesla, що будівництво нового заводу має розпочатися негайно, або його буде потрібно відкласти на дев’ять місяців.

Відповідно до німецьких екологічних норм, проект у місті Грюнгайде може бути відкладений на дев’ять місяців, якщо роботи не розпочнуться до початку розмноження місцевої дикої природи.

Про це газеті Handelsblatt повідомив міністр економіки землі Бранденбург Йорг Штейнбах.

«Це була б ситуація, в якій я був би набагато скептичнішим щодо того, чи зможемо ми змусити Tesla дотримуватися цього», – сказав Штайнбах, додавши, що американському виробнику необхідно мати переконливу пропозицію, щоб відповідати місцевим екологічним вимогам та отримати схвалення на проект.

За словами мера Грюнгайде Арна Крістіані, Tesla має подати належну документацію найближчими днями, й тоді буде достатньо часу, аби відповідати всім термінам.

«Є правила, яких повинен дотримуватися кожен, – цитує пана Крістіані видання Bloomberg.  – Але ми все ще оптимістичні і дуже сильно хочемо йти за планом».

Після цього американському виробнику все ще потрібно буде пройти цілий ряд перешкод, включаючи відлякування або переселення вовків, сплячих кажанів, а також змій та ящірок, поки будівництво не закінчиться.

Tesla вже відрядила консультантів до офісу міста Грюнгайде, щоб вирішити всі питання за проектом, співпрацювати з екологічними групами та мінімізувати шкоду дикій природі.

При цьому мер Крістіані додав, що не здивований опором проекту.

«Було б протистояння, навіть якби ми збудували тут шоколадну фабрику», – сказав він.

Раніше Tesla вже зустріла опір місцевих активістів, які стверджують, що Гігафабрика американського виробника буде споживати занадто багато води та може виснажити місцеві водні ресурси. Проте компанія продовжує працювати над майданчиком й вже розчистила його від залишків боєприпасів часів Другої світової війни на площі, що дорівнює 150 футбольним полям.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest