Bugatti Chiron та Porsche 911 створили аварію на 4 мільйони доларів

Автор: Редакція | 14 Сер, 2020

Перевал Готтард у швейцарських Альпах став місцем, де відбулась аварія майже на понад 4 мільйони доларів. Porsche 911 та Bugatti Chiron зазнали суттєвих пошкоджень.

Швейцарія давно стала місцем, де гроші зберігаються у тиші. Але що робити, якщо «гроші» виїжджають на дорогу?

У нещодавній аварії на перевалі Готтард постраждали універсал Mercedes-Benz C-класу, кабріолет Porsche 911 та суперкар Bugatti Chiron. Лише один Chiron коштує щонайменше 3 мільйони доларів, якщо він абсолютно новий. Але за даними місцевого видання під назвою 20 Minuten, загальна вартість машин в аварії становила 3,7 мільйона франків (понад 4 мільйони доларів).

€3.5M Bugatti Chiron and Porsche 911 Crash in Switzerland. 😱🇨🇭 Three cars were in a group following a camper….

Опубліковано Rainier Johnson Supercars Четвер, 13 серпня 2020 р.

Стверджується, що першим вгору на гірському перевалі їхав універсал, який мабуть стримував рух спортивних машин позаду. Водій Chiron був останнім та спробував одразу обігнати обидва автомобілі, але Porsche, в якому ймовірно не побачили момент обгону, теж почав свій маневр. В результаті машини зіткнулись та ще й вдарили Mercedes.
Незважаючи на те, що 911-й отримав найбільші механічні ушкодження, водій Mercedes був єдиним кого пізніше доставили у лікарню. Інших постраждалих внаслідок аварії не було, що можна вважати везінням, враховуючи відкриті схили перевалу.

Chiron зазнав значних пошкоджень решітки, переднього бампера та капота. На 911-му все ще гірше: значна частина передньої частини майже знищена й вирвано ліве переднє колесо. На відео, яке з’явилось в Instagram, й на Bugatti, й на Porsche спрацювали передні подушки безпеки.
Це не перший випадок аварій на суперкарах. Нещодавно у Сингапурі два майже однакових Lamborghini зіткнулись під час міських перегонів, а нову Toyota Supra розбили прямо під час тест-драйву.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: CarBuzz

Галерея Bugatti Chiron Pur Sport (2020):
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest