Два жовтих Lamborghini «не поділили» дорогу в Сінгапурі

Автор: Редакція | 14 Чер, 2020
Аварія Lamborghini в Сінгапурі

Дві практично однакові моделі Lamborghini Aventador S врізалися одна в одну в Сінгапурі минулими вихідними.

Місцеві видання повідомляють, що інцидент стався в неділю, 7 червня, коли двоє суперкарів Aventador вочевидь ганяли вулицями міста. Й у певний момент, коли один Lamborghini зупинився на перехресті, інший наздогнав його ззаду.
Й хоча власники двох автомобілів швидко зняли свої номерні знаки, група SG Road Vigilante – SGRV у Facebook ідентифікувала обидва автомобілі. Крім того, до самого інциденту один з Aventador потрапив на відеореєстратор, коли відрізав дорогу іншому водієві.

7jun2020sembawang road#SKW27Y yellow lamborghini aventador S was involved in an accident. previously caught on…

Опубліковано SG Road Vigilante – SGRV Неділя, 7 червня 2020 р.

Lamborghini Aventador також легко ідентифікуються через внесені до них модифікації: вони пофарбовані в один й той же жовтий відтінок, мають схожі чорні диски, бічні пороги, задні дифузори та однакові задні крила.

Звісно, на місце інциденту приїхала поліція й обидва суперкари були евакуйовані, але до цього безліч фотографій та відеозаписів вже були зроблені перехожими.

На фотографіях видно, що задній бампер, дифузор та одна із задніх панелей першого Aventador були пошкоджені, а передній бампер та спліттер другого також були зіпсовані. Також все говорить про те, що на передній машині сталася невелика пожежа, оскільки, як мінімум, двоє чоловіків можна було побачити з вогнегасниками, а під машиною видна рідина та сліди гасіння.
Цікаво, що саме Lamborghini Aventador частіше потрапляють до аварії: у березні орендований Lamborghini Aventador втопили у канаві, у січні воротар Manchester United розбив машину біля футбольної бази, а трохи раніше модифікований Aventador зайнявся у тунелі Праги.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest