Суперкару Bugatti присвятили годинник ціною в 280 000 доларів

Автор: Редакція | 11 Кві, 2020

Американська компанія Jacob & Co створила годинник із повністю функціональною мініатюрною копією двигуна W16 й присвятила хронометр суперкару Bugatti.

Дві компанії співпрацюють із 2019 року й результатом став наручний годинник, присвячений 1500-сильному гіперкару. Так само, як й гіперкар, новинка вражає й своєю ціною.

Але головна фішка годинника мініатюрна копія двигуна суперкар Bugatti Chiron, що розміщений всередині наполовину прозорого корпусу розміром 54 на 44 мм. Підвішений разом із годинниковим механізмом на чотирьох «амортизаторах» крихітний W16 можна запустити натисненням кнопки. При цьому його колінвал буде обертатися, а поршні рухатися, як у справжньому двигуні.

Крім того у «двигуна» є навіть свого роду показник витрат пального, який демонструє залишок запасу ходу з максимальних 60 годин.

Годинники Jacob & Co. Bugatti Chiron Tourbillon, що складаються з 578 деталей, зібрані в легкому корпусі з чорного загартованого титану з сапфіровим склом.
Навряд собівартість всього перерахованого, а також рік розробки годинника, коштує заявленої ціни, але цей аксесуар із гумовим ремінцем і титановою пряжкою створений явно для тих, хто хоче показати, що може витрати 280 000 доларів лише на хронометр.

Тож дивіться галерею нижче та шукаймо власників цього коштовного мінідвигуна Bugatti Chiron.

До речі, нещодавно Bugatti показала шість автомобілів на суму 33 мільйонів євро, а також презентувала наступну версію спорткара Chiron.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея годинника та суперкара Bugatti Chiron:
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Jacob & Co.
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Jacob & Co.
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Jacob & Co.
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Jacob & Co.
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest