Bugatti показала наступну версію спорткара Chiron

Автор: Редакція | 05 Бер, 2020

Французький виробник спорткарів Bugatti анонсував ще одну версію купе Chiron, яку зберуть лише у кількості шістнадцяті екземплярів.

Тепер вже точно відомо, що після версії Super Sport 300+ компанія почне складання комплектації Chiron Pur Sport, який знову ж таки має дивувати своїх клієнтів.

Нова модифікація Chiron орієнтована на маневровість і максимально динамічне проходження поворотів. Для збільшення притискної сили гіперкару переробили передню частину й забезпечили його новим фіксованим антикрилом та великим дифузором. У порівнянні зі стандартним Chiron масу моделі зменшили на 50 кг, а центр ваги опустили ще нижче.

Восьмилітровий W16 видаватиме ті ж самі 1500 к.с. й 1600 Нм, але інженери збільшили максимальну частоту обертання на 200 оборотів у хвилину – до 6900 оборотів, а трансмісію переробили на 80%, зблизивши передавальні числа. У компанії говорять, що еластичність двигуна покращилася на 40%. Максимальна швидкість Bugatti Chiron Pur Sport становить 350 км/год.

У переліку інших доробок – нова система стабілізації, переналаштована підвіска з жорсткішими (на 65% спереду і на 33% ззаду) пружинами, новий титановий вихлип, «аеродинамічні» колеса з поліпшеною вентиляцією гальмівних дисків і розробленої спільно з Michelin гумою Bugatti Sport Cup 2 R для «екстремального зчеплення з дорогою». Крім того, з’явився новий режим роботи електроніки – Sport +.

Виробництво Chiron Pur Sport стартує у другій половині цього року. У 2020-му передбачається зібрати 16 екземплярів вартістю 3,2 мільйона євро за кожний.

Нещодавно стало відомо, що Bugatti шукає покупців на 100 гіперкарів Chiron, й планувала виставити спеціальну версію на Женевському автосалоні.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Bugatti Chiron Pur Sport (2020):
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest