Bugatti можуть продати виробнику електрокарів Rimac

Автор: Редакція | 18 Вер, 2020

Французький автовиробник Bugatti може змінити концепцію та випускати електромобілі на основі рішення від хорватської компанії Rimac.

Британський журнал Car повідомив, що Volkswagen Group, яка володіє Bugatti, домовилася з хорватським виробником суперкарів Rimac про продаж йому частини акцій марки. За даними джерел видання, цю угоду ще має схвалити наглядова рада Volkswagen, проте на рівні директорів компаній питання вже вирішене.

Як відомо, під маркою Bugatti випускаються найшвидші, найпотужніші та найдорожчі суперкари в світі. Однак новітній електричний Rimac C_Two істотно перевершує бензиновий гіперкар Bugatti Chiron, будучи при цьому дешевше останнього.
Другим чинником можливої електрифікації Bugatti є посилення екологічних норм, які ускладнюють подальше виробництво бензинових машин потужністю близько 1500 к.с.

Передбачається, що в разі схвалення угоди, Bugatti поступово припинить виробництво бензинових машин, а Rimac C_Two, який досі проходить випробування, в серійному втіленні буде випущений під маркою Bugatti.

При цьому, в Rimac немає вільних коштів на покупку Bugatti, але й акціонери Volkswagen (а це родина спадкоємців Фердинанда Порше), не готові віддавати марку Bugatti просто так.
Рішенням цієї проблеми може бути обмін марки Bugatti на акції самого «Рімаца». Зараз Porsche володіє 15,5% акцій хорватської фірми. Журналісти Car стверджують, що в обмін на деякі акції Bugatti, Rimac дозволить Porsche збільшити свою частку в компанії до 49%.

Стартап Rimac був заснований хорватським винахідником боснійського походження Мате Рімацем у 2009 році. Компанія спочатку займалася виробництвом високотехнологічних вузлів для провідних світових автоконцернів, а випуском електромобілів зайнялася швидше для реклами своїх технологій. Крім Porsche міноритарними акціонерами Rimac зараз є Hyundai та Jaguar, проте 51% в компанії досі належить Мате Рімацу, якому цьогоріч виповнилося лише 32 роки.

У березні Bugatti показала наступну версію спорткара Chiron, а також шість автомобілів на суму 33 мільйонів євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Bugatti Chiron Pur Sport (2020):
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest