Citroen представив компактний міський автомобіль AMI

Автор: Редакція | 28 Лют, 2020

Французька марка Citroën показала суперкомпактний міський електроавтомобіль, для кермування яким навіть не потрібні водійські права.

Компанія Citroën ще раз продемонструвала, що ДНК бренду – це інновації, сміливі та несподівані рішення, оригінальні продукти й послуги.

Новий автомобіль є прямим нащадком концепту AMI ONE, представленого на Женевському автосалоні в 2019 році та має стати інноваційним транспортом для коротких поїздок.

До речі, електромобіль AMI вважається легким квадроциклом (у Франції оформлений за класом «AM» з двигунами до 50 куб. см.). Завдяки чому кермування ним не вимагає наявності водійських прав. Таким чином, у Франції ним можуть управляти 14-річні підлітки, звичайно, за умови отримання сертифікату безпеки дорожнього руху.

Головною ж перевагою для електромобіля, на думку автовиробника, має стати доступ до всіх районів міста, включаючи вулиці та зони, закриті для машин із ДВЗ. Крім того, модель має стати альтернативою для скутерів та забезпечити більшу мобільність мешканцям міст.

Новинка здатна розвивати максимальну швидкість до 45 км/год, а максимальний крутний момент доступний у будь-який момент руху. При цьому, запас ходу становить до 70 км, що (на думку розробників) має вистачити на добове пересування європейськими містами.

Літій-іонний акумулятор ємністю 5,5 кВт-годин розташований в підлозі й до повної зарядки достатньо лише три години, навіть при підключенні до звичайної розетки з напругою 220 Вт.

Компанія сподівається, що машина набуде популярності завдяки довгостроковій оренді (лише 19,99 євро на місяць), каршерінгу (0,26 євро/хв) або простому придбанню (ціни стартують від 6000 євро у Франції).

Технічні характеристики «AMI»:

Довжина: 2,41 м

Ширина: 1,39 м (без урахування дзеркал)

Висота: 1,52 м

Діаметр розвороту: 7,20 м (від стіни до стіни)

Вага без акумулятора: <425 кг

Загальна вага з акумулятором: 485 кг

Акумулятор: 5,5 кВт-год

Електромотор: 6 кВт

 

Раніше хетчбеку Citroen C3 оновили дизайн та технології, а також Citroën запланував «електрифікувати» всі моделі до 2025 року.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Citroën AMI:
Фотограф: Citroën
Фотограф: Citroën
Фотограф: Citroën
Фотограф: Citroën
Фотограф: Citroën
Фотограф: Citroën

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest