Citroen представив кросовер-седан для Китаю

Автор: Редакція | 04 Тра, 2020

Спільне підприємство Citroen запропонувало для китайського ринку модель C3L, яка поєднує переваги седана та кросовера.

Як можна здогадатися з назви, для Китаю запропонована подовжена версія моделі C3, адже не секрет на цьому ринку люблять седани та ще й з більшою за стандартну довжину в Європі.

Ще наприкінці минулого року стало відомо про наміри створити нестандартний автомобіль, й тепер відбулася «презентація».
При цьому машина отримала й «позашляхову підготовку», яка знайшла відображення в збільшеному кліренсі та захисному пластиковому обвісі. І хоча привід тільки передній, це типово навіть для досить великих кросоверів на китайському ринку.

Новий Citroen, створений спільно з Dongfeng, не відрізняється великими габаритами – довжина становить 4,5 метра при колісній базі 2,66. Іншими словами, розмірами C3L лише трохи перевершує седани Hyundai Solaris або Kia Rio.

Силовим агрегатом для новинки буде трициліндровий турбодвигун Puretech 1.2 (116 к.с. і 194 Нм), який поєднають з автоматичною коробкою передач.

В якості платформи обрана архітектура PF1 від концерну PSA, на якій побудований зокрема Peugeot 208 попереднього покоління.
Продажі Citroen C3L стартують ближче до кінця 2020 року. Стартова ціна за крос-седан буде від 15,5 тисяч доларів. Модель продаватиметься лише в Китаї.

Також вже відомо, що Citroën запланував «електрифікувати» всі моделі до 2025 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Citroen C3L для Китаю:
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest