У Citroen не впевнені у майбутньому сітікара C1

Автор: Роман Галімон | 09 Чер, 2020
Citroen C1 2015 року

Французька марка Citroen поки не вирішила майбутнє свого компактного міського автомобіля C1, проте вже готова запропонувати альтернативу.

На фоні світової кризи багатьом автовиробникам доведеться ретельніше розмірковувати над своїми інвестиціями та розвитком нових генерацій існуючих моделей.

Генеральний директор марки Citroen Вінсент Кобе в інтерв’ю виданню AutoCar розповів, що з одного боку виробники мають пропонувати мінімальну кількість моделей, аби залишалися гроші на розвиток, а з іншого у покупця має бути гарний вибір, аби бренд міг відповідати на запити клієнта.

«Більшість автовиробників повинні мати можливість стабілізувати лінійку між 5 та 10 автомобілями, – сказав Кобе. – Якщо у вас менше п’яти, у вас виникнуть проблеми з пропозиціями. Вас просто забудуть, якщо не будете в думках покупців. Якщо у вас більше восьми, вам стане важко керувати розробкою, правилами, демонстраціями та дебютами».
Теперішнє Citroen C1

Citroen C1 2015 року
Citroen C1 2015 року

При цьому, гендиректор Citroen підкреслив, що в компанії поки не вирішили долю моделі С1, не дивлячись на те, що друге покоління міського хетча було представлено у 2014 році й вже наближається до того, аби отримати нову генерацію. Перше покоління простояло на конвеєрі майже дев’ять років.

«C1 – це дуже конкурентоспроможний та відповідний автомобіль у сегменті, але цей сегмент зазнає низки проблем: очевидно перша проблема – нові вимоги до моторів та жорсткіші норми викидів, що сприяє зростанню витрат. Цей сегмент надзвичайно чутливий до ціни».
Тут треба додати, що модель Citroen C1 виробляється на чеському спільному заводі, де паралельно на цій же платформі збираються Peugeot 108 та Toyota Aygo. Тобто два виробники фактично розділили між собою витрати.

Проте, звісно, попри великий попит на такі машини в Європі, цей проект може бути й закритий, з огляду на нові норми до викидів СО2. Тим більш, що в містах все більше переходять на електрокари.
Майбутнє Citroen C1

Можливо, й наступний Citroen C1 стане повністю електричним, але тоді знову будуть потрібні витрати на переобладнання заводу.

Або марка може запропонувати й інший вихід – перехід на новинку компанії – модель Ami.

«Ми ще не доопрацювали свою позицію щодо майбутнього С1, але напевно Ami – часткова відповідь на подібні потреби. Якщо ви подивитися на електричні міські автомобілі, скільки пасажирів у цьому автомобілі? Два. Середня відстань? 15 миль. Чи може Ami робити теж саме за ту ж ціну?»

Нещодавно також стало відомо, що завод марки Opel може виготовляти машини Peugeot та Citroen, а сам Citroën готовий представити новий седан до 2021 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Citroen C1 2015 року:
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen
Фотограф: Citroen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest