Dacia анонсувала перший електричний кросовер

Автор: Редакція | 03 Бер, 2020

Румунська компанія Dacia презентувала свій перший електрокар, який може стати найдешевшим електрокросовером в Європі.

Бренд Dacia, який належить групі Renault, вже давно обіцяв показати «доступний» варіант електричного автомобіля й, зі зрозумілих причин, цим концепт-каром став повністю електричний кросовер.

Представлений навесні новий кросовер Dacia отримав й відповідно назву – Spring (Весна).

Проте поки єдина озвучена характеристика стильного концепту – кількість кілометрів, які Spring проїде без підзарядки – до 200 км. Не були оголошені ані потужність, ані конфігурація силової установки, ані ємність батареї, ані час зарядки.

Ціна теж поки не зазначена, адже представлено поки концепт електромобіля. Але якщо машину доведуть до виробництва, то варто очікувати, як завжди, доступні ціни від Dacia.

З технологічної точки зору, Dacia Spring може запозичити інновації у нещодавно презентованого серійного електромобіля Renault Twingo Z.E. Якщо це виявиться правдою, то він отримає 80-сильний електромотор та 22-кіловатний блок акумуляторів.

І хоча про плани виводу на ринок електросовера нічого не було сказано, проте враховуючи нові вимоги ЄС щодо викидів, Dacia може пришвидшитись у цьому процесі, аби не отримати штрафи за перевищення встановлених лімітів своїми випущеними машинами.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Концепт Dacia Spring:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest