Новий кросовер Dacia Bigster «представили» із виробничим дизайном

Автор: Роман Галімон | 18 Січ, 2021
Dacia Bigster кросовер виробничий дизайн

Румунський автовиробник Dacia нещодавно представив прототип нового кросовера Bigster, й тепер з’явився можливий вигляд новинки у серійному виконанні.

Завдяки «Ренолюції» бренд Dacia отримав новий поштовх й підтвердження, що найближчими роками на виробних лініях мають з’явитися новинки: кросовер С-сегменту, а також ще три нових автомобіля на платформі CMF-B.
Вже відомо, що середньорозмірним кросовером стане Bigster, концепт якого й був представлений на презентаціях Групи Renault.

Також відомо, що «Бігстер» з’явиться на початку 2025 року (до речі, разом із аналогом від Lada на тій же платформі), проте до конвеєру прототип точно втратить свій футуристичний вигляд та «назбирає» простіших й бюджетних (враховуючи суть марки Dacia) рішень.

Кросовери Dacia та Lada 2025 року
Кросовери Dacia та Lada 2025 року

Видання Motor1 вирішило зробити гіпотетичний вигляд виробничої версії Bigster 2025 року, яка, швидше за все, успадкує фари від нових Logan та Sandero, отримає традиційні дверні ручки й, навіть неприховані у задню стійку, як на шоукарі.
При цьому, передній бампер має отримати датчики паркування та радар (що нормально для серійної моделі), тоді як квадратні колісні арки прототипу теж мають змінитися на простіші. Бічні дзеркала та легкосплавні диски теж трохи зменшать футуристичну атмосферу концепту, але наблизять позашляховик до бюджетного дорожнього автомобіля.

Стосовно логотипів та й назви серійного кросовера, то це поки відкрите питання, адже по-перше дійсно очікується зміна логотипу Dacia на сучасніший, але його презентація поки не відбулась. А, по-друге, ще невідомо чи дійде назва Bigster до конвеєру, бо доволі часто такі зміни відбуваються.

План лінійки Dacia 2025 року
План Групи Renault на модельний ряд Dacia та Lada

Враховуючи, що серійна версія «Бігстера» має з’явитися у 2025 році, до цього часу виробнику потрібно буде оновити й свій бестселер Duster, оновлення зовнішності якого очікується у 2022 році.
Крім того, ходили чутки, що Renault готує 7-містний кросовер «Grand Duster», який має замінити знятий із виробництва Dacia Lodgy й це паралельно з додатковими автомобілями B-сегменту, які мають за офіційною дорожньою картою з’явитися наступного року та 2024 року.

Отже «Ренолюція» дійсно відбувається й побачимо, які плани здійсняться, а які будуть відкладені.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Bigster 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest