Новий Dacia Jogger провалив «лосиний тест»

Автор: Редакція | 14 Тра, 2022
Dacia Jogger та лосиний тест 2022 року

Новий універсал Dacia Jogger не пройшов «лосиний тест» та програв навіть електричному кросоверу Dacia Spring.

Новий автомобіль Dacia Jogger був представлений восени минулого року й вже наприкінці 2021-го надійшов у продаж. Враховуючи, що абсолютно нова модель має не лише форму універсалу, але й задатки кросовера та мінівена, стають все більш цікавими перші відгуки про новинку.

Звісно, як тільки модель дійшла до автосалонів, то й з’явились й огляди тестів автомобіля. Зокрема, й «лосиний тест».

Що таке «лосиний тест»?

Dacia Jogger 2021 року

Нагадаємо, що під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й встановило «планку» швидкості нижче якої проходження тесту можна вважати провалом. Як видно з назви проекту – це 77 км/год.

Лосиний тест Dacia Jogger

Dacia Jogger 2021 року

В новому відео від іспанського видання km77 показано «лосиний тест» нового універсалу Dacia Jogger, який з’явився на випробуваннях в тому ж кольорі, що й на презентації.

На тести потрапила 7-місна комплектація Extreme з 1,0-літровим трициліндровим мотором ECO-G, що пристосований для роботи як на бензині, так й на зрідженому нафтовому газі (LPG).

Такий двигун поєднується з 6-ступеневою механічною коробкою передач і системою переднього приводу. В Іспанії така версія автомобіля коштує від 20 250 євро.

Також зазначається (й це важливо для цього тесту), що модель була обладнана шинами Continental EcoContact6 205/60 R16.

Автори відео показали, що так й не змогли виконати «лосиний тест» на швидкості 77 км/год. За кількох спроб на швидкостях 80 км/год та 77 км/год, хетчбек не вписувався у повороти та чіпляв конуси.

При цьому, зазначається, що система ESP працювала не логічно, а передні колеса просто не хотіли повертати на зазначених швидкостях.

Фактично найкращою спробою стала та, яка починалась на швидкості 70 км/год. Але й навіть тут видання km77 зазначило, що автомобіль мав недостатню поворотність у другому секторі тесту.

Звісно, не варто очікувати від бюджетного бренду Dacia надзвичайних результатів тестів, проте Jogger все ж таки є абсолютно новим автомобілем, який побудований на модульній платформі CMF-B альянсу Renault-Nissan.

Із останніх нових моделей румунського бренду, які проходили лосиний тест, можна згадати лише електричний кросовер Spring, котрий пройшов випробування на швидкості 77 км/год. Проте, на користь цього автомобіля грала акумуляторна батарея, що розташована в днищі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Jogger 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest