Dacia Spring випередила Tesla Model X у «лосиному тесті»

Автор: Редакція | 26 Кві, 2021
Dacia Spring

Електричний кросовер Dacia Spring показав непоганий результат, як для електромобіля, коли гідно пройшов «лосиний тест».

«Лосиний тест» іноді стає суттєвою перепоною для нових автомобілів й може зіпсувати як імідж марки, так й погіршити продажі.
Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com провело вже чимало подібних тестів й нещодавно до них дістався перший електрокар Dacia – кросовер Spring, який лише минулого місяця надійшов у продаж.

Цікаво, це електрокросоверу вдалось показати доволі пристойний результат – 77 км/год. Проте ця  спроба не була бездоганно, оскільки румунський компактний позашляховик мав тенденцію до зайвої поворотності, коли виходив до меж.

Тим не менше, водію вдалось направити його між конусами, не вдаривши жодного. Підвищення швидкості в’їзду понад 77 км / год зробило автомобіль більш некерованим.
А як проходили тест інші електромобілі?

Dacia Spring 2021 року

Деякі краще, деякі гірше. Електричний хетчбек Honda e зміг виконати завдання на швидкості 75 км/год, а отже не впорався зі стандартами видання Km77. Ще гірші результати показав кросовер Tesla Model X, найкраща спроба якого була зафіксована на швидкістю 70 км/год. До речі, аналогічний результат показав й Seat Mii Electric.

А ось Porsche Taycan Turbo S був значно кращий в цьому випробуванні (78 км/год), не кажучи вже про Tesla Model 3, яка змогла почата тест із швидкістю 83 км/год.
Якщо ж говорити про паливні моделі Dacia, то нещодавно кросовер Sandero Stepway подолав «лосиний тест» з відміткою у 73 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Spring 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest