Porsche Taycan Turbo S ледь пройшов «лосиний тест»

Автор: Редакція | 22 Сер, 2020
Porsche Taycan Turbo S (лосиний тест)

Німецький електричний седан Porsche Taycan Turbo S протестували у відому випробуванні зі швидкою зміною напрямку руху. Електрокар ледь пройшов тест.

Завдяки низькому центру ваги, електромобілі мають велику перевагу у «лосиному тесті» перед автомобілями на ДВЗ. Що ж покаже Porsche Taycan Turbo S, котрий був презентований минулого року й, до речі, нещодавно отримав оновлення?

«Лосиний тест» – це випробування ходових якостей автомобіля під час руху, коли йому потрібно різко змінити смугу у випадку несподіваної появи перешкоди, наприклад лося, які часто вибігають на дороги Швеції.
Саме шведи у 1997 році завалили набік Mercedes A-класу при імітації об’їзду раптово виниклої перешкоди. Потім були провальні лосині тести й у інших моделей. Нещодавно це випробування провалили Toyota RAV4, VW Passat та універсал Skoda Octavia.

Насправді проходження тесту залежить не тільки від машини, але й навичок водія та ширини дороги. При цьому, конкурент Tesla Model S має доволі великі розміри, тому не вдарятися в конуси – теж складно.

Також протягом тестів іспанського видання Km77 було помітно, що Taycan поводиться швидше як спортивний автомобіль, ніж розкішний седан, особливо в режимі Sport +.

Після кількох невдалих спроб, автомобіль все ж виконав тести на швидкості 78 км/год.
При цьому, раніше Tesla Model 3 минулого року проходила аналогічне випробовування зі швидкістю входу 83 км/год, але Model X не пройшла межи 70 км/год.

До речі, минулого місяця Porsche представив «бюджетну» версію електрокара Taycan, а раніше Porsche Taycan Turbo S розігнали автобаном до 268 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Carscoops

Галерея Porsche Taycan:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest