Porsche представив «бюджетну» версію електрокара Taycan

Автор: Редакція | 01 Лип, 2020
Базовий Porsche Taycan

Німецький автовиробник Porsche представив «спрощену» комплектацію повністю електричного автомобіля Taycan, який має стати доступнішим.

Окрім повнопривідних версій Porsche Taycan тепер додали дві задньопривідні. Зі зрозумілих причин, вони поступаються двомоторним електромобілям у динаміці, але виграють у запасі ходу й ціні.

Базова чотиридверна версія отримала 408-сильний електромотор й батарею на 79,2 кВт-години. Оскільки продажі стартують із китайського ринку, запас ходу вказано за застарілим циклом NEDC – 414 кілометрів на одному заряді. Також покупцям запропонують варіант з 476-сильним електромотором й блоком акумуляторів ємністю в 93,4 кВт-години – в цьому випадку дальність пробігу складе 489 км.
Наведені виробником цифри виглядають трохи дивно. Задньопривідна машина повинна бути економічніше повнопривідної, але при цьому навіть більш ненажерливий Taycan 4S з тими ж батареями проїжджає 407 і 463 кілометри й це за суворішим циклом WLTP. Відповідно, розрахований за методикою NEDC запас ходу одномоторного електрокара здається дещо заниженим.

До 100 км/год 476-сильний Porsche Taycan розганяється за 5,4 секунди – на 1,4 секунди повільніше Taycan 4S, чия пікова потужність в залежності від обраної батареї становить 530 або 571 к.с. Максимальна швидкість знижена з 250 до 230 км/год. Динамічні характеристики 408-сильного «Тайкана» поки не розкриті.
У Китаї найдоступніший Porsche Taycan оцінили в 888 тисяч юанів (125 тисяч доларів). Для порівняння, в Україні за Taycan 4S потрібно віддати мінімум від 2 911 845 грн (109 тисяч доларів). Можливо до трьох версій у нашій країні згодом додасться ще кілька задньопривідних.

Раніше Porsche представив хардкорну версію Cayenne GTS, а спорткар Porsche 911 Turbo S розігнали на автобані до 332 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея базового Porsche Taycan:
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche
Фотограф: Porsche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest