Універсал VW Passat провалив «лосиний тест»

Автор: Редакція | 17 Гру, 2019

Європейська специфікація популярного універсала Volkswagen Passat не пройшла «лосиний тест» на одному з випробувань.

«Лосиний тест» попри своє незвичне ім’я перевіряє, як транспортні засоби реагують під час аварійних маневрів. І хоча існує кілька способів, за якими автовиробники та незалежні компанії оцінюють динаміку машин у реальному світі, саме «лосиний тест» іноді стає важким для деяких моделей.

 Читайте також:

Тест отримав назву завдяки скандинавському походженню, де на дорозі часто можна зустріти справжнього лося й потрібно від нього ухилитись. Тому цей тест імітує аварійний поворот, щоб пропустити об’єкт, а потім інший аварійний поворот, щоб уникнути зустрічної машини. І у європейського універсалу Passat вийшло не дуже добре.

Тестове відео з’явилось від km77.com на YouTube, який перевірив VW Variat Variant 2019 року, що має 2,0-літровий двигун потужністю 188 к.с.

Виходячи з назви сайту, водій за кермом спробував пройти конуси, які імітують «лосиний тест» на швидкості 77 км/год. Проте машину почало гойдати вже у першому повороті, а у другому він вже збив кілька конусів.

Лише зменшуючи швидкість до 73 км/год, VW і водій змогли успішно завершити тест зі зміною смуги руху, не вдаривши конуси. Але й при цьому, хвіст «Пассату» трохи заносило.

Видання також підтвердило, що на автомобілі також був задіяний контроль стабільності.

Інші тести, як «слалом» автомобіль успішно пройшов, але власникам VW Variat Variant все ж варто бути обачними на дорозі, адже великі габарити універсалу накладають свій відтінок на динамічні характеристики машини.

Галерея Volkswagen Passat:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest