VW вирішив перевезти збирання Passat та Superb до Туреччини

Автор: Редакція | 03 Жов, 2019

Німецький концерн Volkswagen вирішив побудувати в Туреччині абсолютно новий завод за мільярд євро.

VW Passat та Skoda Suberb найближчими роками мають змінити покоління й збірка флагманських легкових автомобілів двох марок буде організована не в Болгарії або Чехії, як передбачалося раніше, а в Туреччині. Про це повідомило видання Automotive News з посиланням на «внутрішні документи» концерну.

При цьому офіційно Volkswagen інформацію не підтвердив, заявляючи, що переговори ще ведуться, хоча й знаходяться на фінальній стадії.

Читайте також:

За даними видання, для заводу обрано майданчик в 40 км на північний схід від міста Ізмір. Інвестиції складуть близько мільярда євро, а проектна потужність підприємства – до 300 тисяч машин на рік. Конвеєр має запрацювати вже до 2022 року.

В даний час Passat виготовляється на заводі в Емдені, але Volkswagen планує найближчими роками перепрофілювати підприємство під випуск електромобілів. Раніше повідомлялося, що збирання Passat переїде на конвеєр до чеського Квасіни, де машину мали збирати на одній лінійці з Skoda Superb, а вивести за межі країни планувалося виробництво Skoda Karoq і Seat Ateca. Однак, судячи з усього, плани концерну ґрунтовно помінялися.

 

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest