Універсали Skoda та Volkswagen провалили «лосиний тест»

Автор: Редакція | 04 Чер, 2020

Моделі споріднених брендів Skoda та Volkswagen у кузовах універсал зіткнулись з проблемами подолання «лосиного тесту».

Нове покоління Skoda Octavia було презентовано у листопаді 2019 року й вже активного продається Євпропою, де за перші чотири місяці 2020-го зареєстровано 51 048 машин.

Тому не дивно, що шведське видання Teknikens Värld вирішило провести повноцінні тести й особливо багатьох цікавило проходження довгими універсалами «лосиного тесту».
«Лосиний тест» – це випробування ходових якостей автомобіля під час руху, коли йому потрібно різко змінити смугу у випадку несподіваної появи перешкоди, наприклад лося, які часто вибігають на дороги Швеції.

Саме шведи у 1997 році завалили набік Mercedes A-класу при імітації об’їзду раптово виниклої перешкоди. Потім були провальні лосині тести у моделей Jeep Grand Cherokee, Ford Mondeo, Toyota Hilux та RAV4.
Тепер тести не пройшли без сюрпризів для універсалів Skoda Octavia, Superb iV, а також Volkswagen Passat GTE.

Як видно з відео, на швидкості 70 км/год універсал Skoda Octavia ще справляється із лосиним тестом, а вже на швидкості 72 км/год двічі не вписується у розташовані конуси.

Для порівняння також була випробована схожа за масою гібридна Toyota Corolla 2.0, яка на швидкості 74 км/год впоралась із завданням.

Ще більші проблеми виникли в універсалу Superb iV, який навіть не дістався відмітки у 70 км/год, а на швидкості 72 км/год взагалі виїхав за межі дороги. При цьому референтні гібридні універсали Peugeot 508 (1880 кг) й Mercedes C-класу (2040 кг) змогли пройти тест на 78 км/год та 74 км/год відповідно.

Аналогічні проблеми були помічені й на універсалі Volkswagen Passat GTE, який хоч й пройшов тест на швидкості 70 км/год, проте не зміг цього зробити на 72 км/год.

При цьому, тестери підкреслили, що під час випробовування навіть міняли водіїв, аби уникнути упередженості, а всі автомобілі були укомплектовані заводськими легкосплавними колесами з шинами, встановленими на конвеєрі.

Раніше повідомлялось, що Toyota RAV4 провалила журналістський «лосиний тест», як й європейська специфікація універсала Volkswagen Passat.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Skoda Octavia 2020 року:
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest