Dacia Sandero Stepway пройшов «лосиний тест» краще за VW Golf Mk8

Автор: Редакція | 25 Кві, 2021
Dacia Sandero Stepway 2021 року

Кросовер Dacia Sandero Stepway нового покоління подолав «лосиний тест» з не дуже пристойним результатом. Проте порівняння бувають різними.

«Лосиний тест» вже неодноразово завдав непоправного удару по іміджу тих чи інших преміальних моделей. Але чи варто очікувати щось екстраординарного від нового й досі бюджетного кросовера Dacia Sandero Stepway?
Під час «лосиного тесту» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі, а тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

Видання km77.com проводить чимало подібних тестів й нещодавно до них потрапило нове покоління Dacia Sandero Stepway.

Піднята версія хетчбека Dacia Sandero не змогла пройти тест на еталонній для видання швидкості 77 км/год, проте це вдалось зробити на відмітці 73 км/год.

В принципі, це непоганий результат для автомобіля зі збільшеним кліренсом, адже наприклад Mitsubishi L200 пройшов цей тест на швидкості 69 км/год, а новий Hyundai Tucson впорався лише з 71 км/год на спідометрі.

Еталоном тут може бути Volkswagen Tiguan та Subaru Forester, які подолали «лосиний тест» на швидкості 77 км/год.
Цікаво, що іноді навіть машини без високого кліренсу не можуть вдало виконати це завдання. Так, Volkswagen Golf 8-го покоління пройшов тест із швидкістю 69 км/год, а Mercedes-Benz CLA другого покоління справився ще гірше –  66 км/год.

До речі, навіть для універсалів Групи Volkswagen проходження «лосиного тесту» минулого року стало складним завданням: Skoda Octavia та Superb iV, а також Volkswagen Passat GTE не змогли проїхати треком, не зачепивши конуси, швидше 70 км/год.

Варто також додати, що нещодавно Dacia Sandero отримав дві зірки на краш-тестах Euro NCAP, а раніше Motorcar зібрав думки власників щодо недоліків Renault Sandero.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Sandero Stepway 2021 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest