Hyundai Tucson непереконливо пройшов «лосиний тест»

Автор: Редакція | 04 Бер, 2021
Hyundai Tucson 2022 року

Кросовер Hyundai Tucson модельного 2022 року випробували через «лосиний тест», проте автомобіль не показав переконливих результатів.

Hyundai представив нове покоління кросовера Tucson, яке отримало революційний дизайн у порівнянні з попередником. Автомобіль вже доступний в Україні та відомі його комплектації.
Проте видання KM77.com, яке традиційно дивує нас тестами нових моделей, провело «лосиний тест» корейського кросовера і його результати не можуть бути нецікавими.

Для випробування була обрана гібридна версія Tuscon. Перша спроба здійснена на швидкості 76 км/год, але Hyundai все ж зачепив конус в останньому секторі.

Як не намагалися випробувачі, але зробити кращої спроби не вийшло. Водій старався провести автомобіль скрізь конуси на швидкостях 78 км/год та 74 км/год, але після 10 спроб найкращою виявилась спроба на 71 км/год.
«Лосиний тест» давно відомий тим, що іноді створює суттєві проблеми іміджу автомобіля, адже виробникам доводиться пояснювати, чому їхнє авто не може впоратися з таким доволі простим випробуванням.

Тестований автомобіль має уникнути зіткнення та двічі швидко змінити смугу руху. Але вдається це не всім машинам, а точніше не на будь-який швидкості.

В принципі, результати Hyundai Tucson Hybrid не такі в же й погані, адже наприклад нова потужна версія Toyota RAV4 нещодавно не пройшла цей тест, як до речі й оновлені універсали Volkswagen та Skoda.

Проте новий Volkswagen Tiguan впорався з цією задачею на швидкості 77 км/год, як й Subaru Forester раніше.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Hyundai Tucson 2022 року:
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest