Subaru Forester пройшов «лосиний тест» із дивовижним результатом

Автор: Редакція | 17 Лис, 2020
Subaru Forester лосиний тест

Відомий японський кросовер Subaru Forester здивував результатами проходження «лосиного тесту».

Так званий «лосиний тест» допомагає оцінити, наскільки добре транспортний засіб уникає раптової перешкоди, що несподівано виникає на дорозі.

Звісно, Subaru Forester не створювався спеціального для подолання «лосиного тесту», але, як й будь-який автомобіль, може зіткнутися з цим випробуванням в реальному житті. До речі, наша редакція також проводила тест-драйв «Форестера» та детальний огляд можна прочитати тут.
Канал KM77 на YouTube постійно тестує різні моделі та намагається встановити, які машини можуть виконати «лосиний тест» на швидкості 77 км/год. Зокрема, раніше це були Porsche Taycan Turbo S, Volkswagen Passat та навіть Mitsubishi L200.

Проте, якщо у вищезазначених автівок були проблеми з цим тестом, то «Лісник» виконав все майже на відмінно.

Щоправда, перша спроба вийшла невдалою, про шо свідчить титульне фото. Хоча тут винним був швидше водій-випробувач. Різкі рухи за кермом на вході у перший поворот призвели до надмірного втручання систем стійкості позашляховика, що призвело до значної недостатньої поворотності. На швидкості 76 км/год Forester зачепив конуси ліворуч і праворуч.

У другій спробі вже на швидкості 77 км/год із більш плавним входом електронна система краще впоралась, й дозволила кросоверу проїхати всю дистанцію тесту без зачіпання жодного конусу. Проте інші спробі зі швидкістю 78 км/год були вже невдалими.

Хоча, навіть досягнути показника у 77 км/год – це вже гарний результат для машини, яка не має низького центру ваги.
Крім того, Forester випробували й в іншому тесті – слаломі, який він теж безпечно подолав, хоча було очевидно, що машина заважка для таких маневрів.

До речі, цьогоріч універсали Skoda та Volkswagen провалили «лосиний тест», а минулого року аналогічні проблеми були у Toyota RAV4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Subaru Forester 2019 року:
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru
Фотограф: Subaru

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest