Mitsubishi L200 ледь не провалив «лосиний тест»

Автор: Редакція | 26 Жов, 2020
Mitsubishi L200 лосиний тест

Японський пікап Mitsubishi L200 протестували у відому випробуванні зі швидкою зміною напрямку руху. Легка вантажівка ледь пройшла «лосиний тест».

Звісно, пікапи не розроблені для швидкого руху на асфальтованих дорогах та утримання в поворотах. Натомість їхнє головне призначення – перевозити великі предмети та буксирувати причепи. Але це не означає, що вони не повинні бути безпечним, чи не так? Саме тому вантажівка й опинилось серед конусів.
Так званий «лосиний тест» допомагає оцінити, наскільки добре транспортний засіб уникає раптової перешкоди. Отже доволі популярний на європейському ринку Mitsubishi L200 (читайте про тест-драйв моделі тут) потрапив у відео каналу KM77 на YouTube, який таким чином вже протестував багато транспортних засобів. Зокрема, раніше були Porsche Taycan Turbo S та Volkswagen Passat.

Судячи з назви, канал KM77 випробовує всі тестові автомобілі на швидкості не менше 77 км/год, але багато нових моделей не змогли цього зробити. L200 також став одним із них, але цього можна очікувати від такого високого автомобіля. Найкраща спроба японської вантажівки без удару по конусах була 69 км/год.

На думку організаторів каналу, це не особливо чудовий результат, але це середня норма, прийнятна для вантажівки. Суб’єктивне відчуття за кермом полягає в тому, що L200 залишається безпечним й впевненим, незважаючи на свою рамну платформу. І дійсно, якщо подивитись на результати інших нових моделей, то можна здивуватись, що пікап не так вже й погано виконав «лосиний тест» у порівнянні з іншими.
Цікаво, що L200 пройшов тест краще за BMW M235i Gran Coupe, хоча обмежуваним фактором для баварського чотиридверного седана був комплект шин Bridgestone. Більш того, результат L200 відповідає навіть рівню нового Volkswagen Golf 8.

Раніше універсали Skoda та Volkswagen провалили «лосиний тест», а нове покоління Seat Leon стало гіршим у «лосиному тесті».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Mitsubishi L200:
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур
Фотограф: Євген Сокур

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest