Dacia Sandero отримав дві зірки на краш-тестах Euro NCAP

Автор: Редакція | 14 Кві, 2021
Dacia Sandero Stepway 2021 року

Хетчбек Dacia Sandero Stepway отримав двозірковий рейтинг безпеки Euro NCAP, а керівник краш-тестів назвав автономну систему екстреного гальмування автомобіля «невтішною».

Оцінка у «дві зірки» для кросоверної версії бюджетного хетчбека Dacia повторила результати седана Logan на останніх краш-тестах, проведених Euro NCAP.
Новий Sandero Stepway був оцінений двома зірками з п’яти за свої вдосконалені системи допомоги, набравши 42% для системи безпеки та 41% для захисту інших учасників дорожнього руху.

У Euro NCAP наголосили, що система автоматичного екстреного гальмування «Сандеро» має лише радар й може реагувати лише на інші автомобілі, і їй не вистачає системи дотримання смуги руху, що могло б допомогти запобігти аваріям із пішоходами або велосипедистами.

До речі, незабаром система автоматичного екстреного гальмування стане законодавчою вимогою у деяких країнах Європи.
Відповідно до оцінок Euro NCAP, Sandero Stepway набрав 70 відсотків за захист дорослих пасажирів та 72 відсотки за захист пасажирів дітей. В результаті, у Euro NCAP зазначили, що «надали б автомобілю чотири зірки, якби не недоліки в інших місцях».

Euro NCAP минулого року переглянув свої критерії краш-тестів, з особливим акцентом на технології активної безпеки, включаючи автоматичне екстрене гальмування. Як результат, Euro NCAP застерігає від прямого порівняння рейтингів автомобілів, випробуваних за новою системою, з попереднім, теоретично простішим, методом.

Тим не менш, паралельно тестувались електричні кросовери Volkswagen ID 4 та Skoda Enyaq, які побудовані на архітектурі MEB, й автомобілі досягли максимуму в п’ять балів, особливо заслуживши похвалу за високий рівень захисту дорослих пасажирів.

Два автомобілі набрали понад 90% у цій категорії, завдяки міцним конструкціям, що забезпечують захист як пасажирам, так й високовольтній батареї, а також враховані фронтальні, шторні та центральні подушки безпеки в якості стандарту. Дві машини також отримали високі показники захисту дітей та пасажирів.
Нова плагін-гібридна версія Cupra Formentor також отримала максимальну кількість балів – п’ять зірок.

Наприкінці минулого року новий Dacia Sandero був названий «Гарним придбанням» 2020 року, а недоліки попереднього покоління наша редакція зібрала в цьому матеріалі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Autocar

Галерея Dacia Sandero Stepway 2020 року:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia Sandero Stepway

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest