Новий Dacia Sandero названий «Гарним придбанням» 2020 року

Автор: Редакція | 08 Гру, 2020
Dacia Sandero 2021року

Румунський хетчбек Dacia Sandero отримав автомобільну нагороду «Гарне придбання» за підсумками 2020 року.

Представлений лише у вересні цього року, абсолютно новий Dacia Sandero вже зарекомендував себе як «Гарне придбання» 2020 року на нагородженні Automobile Awards.
Третє покоління нового Dacia Sandero отримало абсолютно новий вигляд завдяки новій платформі та новим двигунам, серед яких двопаливний ECO-G (бензин-зріджений газ). Крім того, суттєво оновленні інтер’єр, медійні системи та безпека.

Dacia Sandero 2020 року
Dacia Sandero 2020 року

Dacia та Група Renault прагнуть, аби Sandero залишався бестселером на ринку, яким він був у Європі з 2017 року та у Франції з 2016 року (серед приватних покупців).
Renault (саме під цією маркою продаються автомобілі Dacia в Україні) вже оголосила ціни на новинку в Європі. У Франції автомобіль доступний від 8 690 євро (з урахуванням ПДВ), а за лізинговими програмами новинка доступна з платежем від лише 3 євро на день, що частково й призвело до вищезгаданої нагороди.

Нещодавно у Британії «Сандеро» також підтвердив статус «найдешевшого автомобіля». Терміни появи нової генерації моделі в Україні поки не оголошені.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Sandero 2021року:
Фотограф: Dacia Sandero
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф:
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest